Hanna Lis uwielbia Joannę Przetakiewicz
ONS

Hanna Lis o kulisach przyjaźni z Joanną Przetakiewicz

Hanna Lis uwielbia Joannę Przetakiewicz
ONS

Na okładce nowej "Vivy!" możemy podziwiać piękną Hannę Lis. Sesji zdjęciowej towarzyszy też obszerny wywiad, w którym dziennikarka porusza temat m.in. operacji plastycznych. Przypomnijmy: Hanna Lis o policzkach: Czytam że chirurg spieprzył sprawę

Hanna opowiada również o kobietach w swoich życiu - córkach i wieloletnich przyjaciółkach. Wymienia wśród nich Joannę Przetakiewicz, dyrektor kreatywną domu mody La Mania. Dziennikarka przyznaje, że znają się od wielu lat, a Joanna niesamowicie ją inspiruje i zachwyca swoją pasją i ambicją. Dodaje też, że uwielbia jej kreacje - sama zresztą pozuje w nich na okładce i w środku magazynu.

Jest Asia, którą znam chyba od dziewięciu lat, ale zbliżyłyśmy się do siebie stosunkowo niedawno. Podziwiam ją i jej niesamowitą siłę, a jednocześnie delikatność. Jest jak połączenie ognia i wody, pełna pasji, a ja uwielbiam kobiety z pasją (...) Kiedy Joanna zaczęła projektować stroje i utworzyła znaną już dzisiaj La Manię, zobaczyłam, że powstaje piękna, ponadczasowa klasyka. I że ja też się w niej dobrze czuję. La Mania to cały charakter Joanny - przekora i pazur, a jednocześnie przywiązanie do tradycji - zachwyca się w Vivie! przyjaciółką.


Hanna Lis i Joanna Przetakiewicz to synonimy klasy i biznesu. Powinny częściej ze sobą współpracować? Cały wywiad z Lis w najnowszej "Vivie!" - już w sprzedaży.

 

Zobacz też Hannę Lis z córką na pokazie mody:

Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03