Guzik nie schudła dzięki Chodakowskiej
AKPA/ONS

Anna Guzik: Nie schudłam dzięki Chodakowskiej!

Guzik nie schudła dzięki Chodakowskiej
AKPA/ONS

W ciągu ostatnich miesięcy możemy obserwować spektakularną metamorfozę Anny Guzik. Aktor zrzuciła zbędne kilogramy, zaczęła się lepiej ubierać i częściej bywać na salonach. Ostatnio gwiazda "Na wspólnej" pojawiła się na okładce miesięcznika "Shape", gdzie zaprezentowała swoje zupełnie nowe oblicze. Zobacz: Odmieniona Anna Guzik chwali się szczupłą figurą na okładce

W numerze pojawiła się również sesja zdjęciowa Guzik z Ewą Chodakowską. W mediach od razu zaczęły się spekulacje, że aktorka dołączyła do grona gwiazd, które swój perfekcyjny wygląd zawdzięczają najpopularniejszej obecnie trenerce fitness w kraju. Okazuje się, że to nie prawda.

- Nie, nie, nie. To właśnie tak zostało rozdmuchane przez media. Ja z Ewą Chodakowską spotkałam się przy okazji sesji, ale nie schudłam dzięki jej ćwiczeniom. Ona po prostu na moim przykładzie pokazała ćwiczenia. to było pokazanie ćwiczeń, które faktycznie są bardzo efektywne. Nawet te parędziesiąt sekund w tych pozycjach, które Ewa pokazała robią swoje - powiedziała Anna Guzik w rozmowie z AfterParty.pl. Nigdy nie współpracowałyśmy, ale jest za to bardzo sympatyczną i miłą osobą - dodała.


My jesteśmy pod wrażeniem przemiany Anny Guzik. Aktorka również jest zadowolona ze swojej obecnej figury i planuje swój zdrowy styl życia dalej utrzymywać. Być może do swoich aktywności fizycznych wprowadzi jakieś ćwiczenia zaczerpnięte od Ewy?

Zobacz: Tajniki diety Guzik to nie tylko jedzenie z proszku

Tak wygląda mieszkanie Ewy Chodakowskiej:

Więcej na temat Ewa Chodakowska Anna Guzik
Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11