Hanna Lis w białej sukience
ONS

Hanna Lis debiutuje na Instagramie! Gdy Anna Mucha założyła tam konto, dała zdjęcie... biustu. A dziennikarka?

Hanna Lis w białej sukience
ONS

Hanna Lis też ma konto na Instagramie! Do tej pory dziennikarka udzielała się tylko na Twitterze, jednak teraz, gdy została szefową działu styl w serwisie swojego męża naTemat.pl, uczy się, gdzie warto być w mediach społecznościowych.

Zapraszam na Instagram: hanna_lis. Na razie raczkuję, ale będę się rozkręcać... Btw: w kwestii 'instagram' mile widziane uwagi i wskazówki do zo na hanna_lis - napisała na Twitterze Lis.

Na razie Hanna Lis nie wrzuciła spektakularnego zdjęcia. Nie jest to fotka biustu jak w przypadku Anny Muchy, czy mięśni  - jak zrobił  to Rafał Jonkisz. Zamieściła zdjęcie popularnej w Azji zupy ramen oraz migawkę z restauracji, w której rozmawia o tradycji robienia tej potrawy. Jako szefowa lifestyle w portalu, Hanna Lis robi sobie przerwę od polityki i teraz będzie się zajmować takimi tematami.

 

Hanna Lisw restauracji
Hanna Lis Instagram

 

Zanim Hanna Lis zaczęła pracę w Panoramie, prowadziła popularny blog kulinarny w natemat.pl. Potem jednak przestała go pisać. Wygląda na to, że kuchnia nadal jest jej bardzo bliska.  Zupa ramen robi w Polsce zawrotną karierę. Sami rozumiemy jej fenomen :).

 

 

 

 

Hanna Lis pokazała zupę
Hanna Lis Instagram

 

To nie są pierwsze próby prowadzenia Instagrama przez Hannę Lis. W wakacje zamieściła jedno zdjęcie z wycieczki rowerowej z przyjaciółmi Łukaszem Jemiołem i Joanną Przetakiewicz, ale potem nie było dalszych prób prowadzenia konta. Teraz dziennikarka zapowiada, że będzie to robić sumiennie. Znajomi już polecają jej kolejne media społecznościowe, które powinna mieć, ale dziennikarka mówi, że na razie musi zrozumieć podstawy.

pisanie, planowanie, sprzedaż,layout'owanie, vlog(in process),media społ...multitasking level master.Uczę się - pisze na Twitterze.

Hanna Lis z przyjaciółmi na rowerach
Instagram

 

Zobacz także: Hanna Lis przeszła na dietę pudełkową! "Się poszalało, się pocierpi"

Więcej na temat Hanna Lis
Przeładuj

Blanka Lipińska pilnuje Barona na planie "The Voice of Poland"?! Zobaczcie, co na to Baron!

zobacz 00:39