Za nami ceremonia zamknięcia Igrzysk Europejskich 2023 na Stadionie Miejskim w Krakowie. Po trzynastu dniach zmagań sportowców, na scenie podczas imprezy pożegnalnej pojawiło się kilka gwiazd. Jedną z nich była Halina Mlynkova, która wybrała na tę okazję niecodzienną stylizację.

Reklama

Halina Mlynkova w lateksowej stylizacji

W niedzielę 2 lipca na stadionie Wisły Kraków odbyła się ceremonia zamknięcia Igrzysk Europejskich. Choć na widowni nie brakowało pustych krzesełek, na scenie pojawiło się kilka znanych nazwisk. Znane hity zaśpiewały m.in. Doda, Justyna Steczkowska czy Halina Mlynkova. Stylizacja ostatniej z nich zasługuje na szczególną uwagę.

Artur Barbarowski/East News

Zobacz także: Halina Mlynkova zaskakująco o synu: "Ma mnie w nosie"

Polsko-czeska wokalistka podczas swojego występu zaprezentowała się w lateksowym zestawie z asymetrycznym dekoltem na jedno ramię. Góra stylizacji była opięta i podkreślała figurę artystki, natomiast spodnie miały modny w tym sezonie krój cargo. Halina Mlynkowa look uzupełniła długimi, szerokimi rękawiczkami, od których ciężko było oderwać wzrok.

Artur Barbarowski/East News

Zobacz także: Halina Mlynkova ma za sobą dwa głośne rozwody, a kim jest jej obecny partner? To znany muzyk

Zobacz także

Była to niezwykle zaskakująca stylizacja, ponieważ nieczęsto można widzieć wokalistkę w takim wydaniu. Halina Mlynkova na co dzień stawia na luz i swobodę - niepozbawioną jednak kobiecych akcentów. Na scenie bywa, że jest drapieżna i seksowna, jednak lateksowe zestawy są rzadkością.

Reklama

Jak Wam się podoba jej sceniczny look?

Artur Barbarowski/East News
Artur Barbarowski/East News
Reklama
Reklama
Reklama