Drugiego dnia festiwalu w Opolu 2023 roku na scenie pojawiła się Halina Mlynkova. Występ wokalistki przypadł do gustu słuchaczom, ponieważ artystka wróciła do domu z nagrodą publiczności w konkursie "Premiery". Jej folkowo-popowy projekt z zespołem Tulia spotkał się z bardzo ciepłym odbiorem. Po zejściu ze sceny gwiazda zgodziła się odpowiedzieć na kilka naszych pytań. Dowiedzieliśmy się, że bardzo tęskni za swoimi synami i nie tylko!

Reklama

Halina Mlynkova o tęsknocie za synami

Przy okazji występu w Opolu Halina Mlynkova skomentowała zaręczyny Roksany Węgiel w rozmowie z naszą reporterką. Później piosenkarka zgodziła się wziąć udział w naszej formule "Szybkie strzały" i odpowiedziała na serię pytań. Gdy pojawił się temat plotek, wokalistka ujawniła, że jej kariera nie została zbyt rzetelnie spisana w sieci.

Jak się zerka na Wikipedię, to jest stek bzdur. [...] Ktoś normalnie napisał moje życie od nowa. Jak to czytam, to nie wierzę, że to jestem ja. Tych plotek jest więcej niż prawdy, ale ja nie mam zamiaru tego dementować — powiedziała.

W dalszej części rozmowy nasza reporterka zapytała Halinę Mlynkową, za czym obecnie tęskni najbardziej. Artystka przyznała, że cały czas myśli o swoich synach, których nie widziała już od pewnego czasu.

Teraz za moim synkiem — jednym i drugim. Ten duży oczywiście ma mnie w nosie, bo ma swój świat, jest duży... — zaczęła.

Zobacz także: Halina Mlynkova ma za sobą dwa głośne rozwody, a kim jest jej obecny partner? To znany muzyk

Reklama

Czego unika jak ognia? Jaką najdziwniejszą plotkę usłyszała na swój temat? Jak radzi sobie z hejtem? Tego wszystkiego dowiecie się, oglądając nasz materiał wideo.

Lukasz Kalinowski/East News
Reklama
Reklama
Reklama