Justin Bieber i Hailey Bieber w serialu dokumentalnym "Seasons"
YouTube

Hailey Bieber o Justinie Bieberze:"Jest na nim ogromna presja". Zobacz zwiastun serialu o muzyku

Justin Bieber i Hailey Bieber w serialu dokumentalnym "Seasons"
YouTube

Justin Bieber kończy swoją przerwę w karierze, zapowiadając nową płytę, singiel, trasę koncertową oraz serial dokumentalny! A to wszystko w 2020 roku. Produkcja o Justinie Bieberze to coś, na co czekają fani na całym świecie, ponieważ to właśnie tam mogą liczyć na smaczki z życia prywatnego swojego idola.  Pierwszy odcinek "Justin Bieber: Seasons" będzie można obejrzeć już 27 stycznia 2020 roku na platformie Youtube. Serial będzie składał się z 10 odcinków, wszystkie będą dostępne za darmo oraz będą publikowane co tydzień w poniedziałki i środy w godzinach południowych czasu amerykańskiego. Czego możemy się spodziewać? 

Zobacz także: Hailey Bieber pokazała niepublikowane wcześniej zdjęcia ze ślubu! Zobaczcie, jak wyglądała

"Justin Bieber: Seasons" serial dokumentalny

W sieci pojawił się już zwiastun zapowiadający produkcję "Justin Bieber: Seasons":

Po raz pierwszy największa światowa gwiazda, Justin Bieber, odsłania zasłonę i pozwala fanom intymnie spojrzeć na ostatnie lata jego życia. Od radości małżeństwa po zmagania się z trudnościami. Justin otwiera się, aby pokazać z jakimi wyzwaniami się zmaga, gdy wraca do studia, aby nagrać swój pierwszy album od 2015 roku - czytamy w oficjalnym opisie produkcji.

W zwiastunie oprócz Justina pojawia się m. in. jego największa miłość Hailey Bieber. To ona wspiera go nie tylko w blasku reflektorów, ale również wtedy, kiedy gasną, a muzyk musi zmagać się z koszmarami codzienności m. in. depresją oraz wywieranymi na niego naciskami: 

Jest na nim ogromna presja, której ludzie nawet nie widzą (...) Może oglądając to, ludzie będą mogli rzucić okiem na jego świat - wyznaje we fragmencie zapowiadającym serię. 

Produkcja dokumentalna pokaże nie tylko proces powstawania najnowszej płyty, która ujrzy światło dzienne już w tym roku ale również niepublikowane wcześniej nagrania ze ślubu, oraz spotkań ze znajomymi, którymi muzyk nie chwalił się nigdzie wcześniej. 

Jesteście ciekawi tego projektu? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

Zobacz także: Selena Gomez bardzo szczerze o relacji z Justinem Bieberem! Nazywa ją "toksyczną"! Co jeszcze mówi o byłym?

Oto zwiastun serialu dokumentalnego "Seasons" o Justinie Bieberze:

W serialu pokazanie zostanie jak powstawała płyta Justina Biebera, nie zabraknie również tematu depresji muzyka oraz relacji z jego żoną, Hailey Bieber.

Justin Bieber i Hailey Bieber w serialu dokumentalnym "Seasons"
YouTube

Pierwszy odcinek pojawi się już 27 stycznia na platformie Youtube. 

Hailey Bieber i Justin Bieber
Instagram / Justin Bieber

 

Więcej na temat Justin Bieber Hailey Baldwin
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51