Selena Gomez
East News

Wydaje się, że Selena Gomez wróciła do formy! Gwiazda pokonała wiele kryzysów i najprawdopodobniej zapomniała też o Justinie Bieberze, byłym chłopaku, przez którego ponoć trafiła do szpitala. Piosenkarka korzysta teraz z życia, co chętnie pokazuje na swoim Instagramie! Okazuje się, że konto piosenkarki jest obecnie jednym z "najdroższych" profili w sieci! Ile gwiazda otrzymuje za jeden post reklamowy? Kwota przyprawia o zawrót głowy! 

1/4
Selena Gomez i Justin Bieber razem, zakochani
EastNews

Gdyby Selena wróciła do Justina, popularnością przebiliby nawet Beyonce i Jaya-Z czy siostry Kardashian! Niestety, szanse na powrót artystów do siebie jest niemożliwy.  Kanadyjczyk od ponad pół roku jest mężem Hailey Baldwin.

Okazuje się, że małżeństwo z piękną modelką nie wpływa dobrze na popularność artysty. Według Business insider konto Justina na Instagramie znajduje się na 7. miejscu najpopularniejszych profili w sieci. Justin za jedno sponsorowane zdjęcie może otrzymać ok. 630 tys. dolarów, czyli o wiele mniej niż Selena!

Zobacz także: Hailey Bieber jest wściekła na Selenę Gomez i Justina Biebera! Nie uwierzycie, co zrobił wokalista!

2/4
Selena Gomez
East News

Piosenkarkę na Instagramie obserwuje ponad 150 mln osób, mimo że ostatnie pół roku gwiazda nic nie udostępniała w sieci. Czy taki zabieg sprawił, że wartość Seleny wzrosła? Okazuje się, że 26-latka za jedno zdjęcie może zarobić nawet 800 tys. dolarów, czyli o 170 tys. dolarów więcej niż Justin! Konto gwiazdy znajduje się na 2. miejscu najdroższych profili na Instagramie. Czy Hailey zarabia więcej niż ona? Odpowiedź poniżej! 

3/4
Hailey Bieber
East News

Czy ukochana Justina, Hailey, zarabia najwięcej na Instagramie? Modelka może pochwalić się "tylko" 20 mln. obserwujących w sieci. Niestety, taki wynik nie plasuje wysoko Hailey w rankingu. Pierwsze miejsce od kilku miesięcy należy do najmłodszej siostry Kim Kardashian, Kylie Jenner. Celebrytka zarabia 1 mln dolarów za jedno zdjęcie. Stawki Hailey nie zostały udostępnione, nie znalazła się na liście "75. najlepiej zarabiających osób w sieci". 

4/4
Selena Gomez
East News

Selena Gomez zdecydowanie ma co świętować. Nie tylko zarabia więcej, niż jej były chłopak, ale i jego żona! To oczywiście nie są jedyne zarobki gwiazdy. Nie wspomnieliśmy tu o muzyce, kampaniach reklamowych czy filmach... 

Czy Selena Gomez w przyszłości okaże się najlepiej zarabiającą gwiazdą przed 30. rokiem życia? Wszystko na to wskazuje!

 

Więcej na temat Selena Gomez Justin Bieber