Selena Gomez
Instagram

W małżeństwie Justina Biebera i Hailey Baldwin daleko jest do sielanki. Para najwyraźniej znów przechodzi poważny kryzys, mimo że jeszcze niedawno wokalista zapewniał, że kocha Hailey nad życie! Teraz jednak okazuje się, że jego uczucia do byłej dziewczyny Seleny Gomez wciąż są żywe, co doprowadza Hailey Bieber do szału! Nigdy nie zgadniecie, co takiego zrobił Justin, że jego żona została całkowicie wyprowadzona z równowagi.

1/4
Selena Gomez i Justin Bieber razem, zakochani
EastNews

Nie jest tajemnicą, że jeszcze rok temu Justin Bieber był zabójczo zakochany w Selenie Gomez i wrócił do niej po raz kolejny. Relacja pary była bardzo burzliwa - Justin i Selena nieustannie rozchodzili się i wracali do siebie. Ostatecznie jednak late 2018 roku Justin definitywnie zakończył związek z Seleną i zaczął być z Hailey. Ta relacja potoczyła się błyskawicznie - po 3 miesiącach para była już małżeństwem.

2/4
Justin Bieber, Hailey Bieber pokłócili się w Nowym Jorku
East News

Niestety, wiadomo również, że te wiadomości doprowadziły Selenę Gomez do załamania nerwowego i gwiazda wylądowała w szpitalu psychiatrycznym. Wtedy pojawiły się pierwsze sygnały, które świadczyły o tym, że Justin wciąż coś czuje do Seleny - bardzo się o nią niepokoił, a nawet sam się w końcu załamał.

 

3/4
East News

Małżeństwo Justina z Hailey przetrwało tę próbę, ale wiele wskazuje jednak na to, że Justin wciąż myśli o Selenie. Jak donosi "RadarOnline", Hailey właśnie odkryła, że jej mąż wciąż wysyła wiadomości tekstowe do Seleny! Oczywiście jego była na nie reaguje. To doprowadziło Hailey do szału!

4/4
Justin Bieber i Hailey Baldwin
East News

Na razie nie wiadomo, czy w domu Justina i Hailey panują obecnie ciche dni z tego powodu, czy może już Hailey wybaczyła Justinowi jego kontakt z byłą. Jak myślicie? Para pogodzi się czy rozstanie na dobre, a Justin wróci do Seleny?