Hailey BieNajmodniejsze fryzury na jesień: niski, gładki koczek /Hailey Bieberber
East News

Hailey Bieber jest w ciąży? Tylko spójrzcie na najnowsze zdjęcia, na których odsłoniła brzuszek!

Hailey BieNajmodniejsze fryzury na jesień: niski, gładki koczek /Hailey Bieberber
East News

Hailey Baldwin i Justin Bieber to para, która wzbudza najwięcej emocji w show-biznesie. Choć poznali się jeszcze jako nastolatkowie, ich uczucie rozkwitło dopiero kilka lat temu. Para w błyskawicznym tempie zdecydowała się też na zaręczyny oraz ślub. Początkowo cywilny, a rok później Justin i Hailey ślubowali sobie miłość przed Bogiem.

Ich fani nie mogą się już doczekać, kiedy rodzina Bieberów się powiększy. Brzuch Hailey cały czas jest pod ostrzałem fotoreporterów. Ostatnio udało im się zrobić zdjęcia, na których widać brzuszek modelki. Czy można się tam dopatrzeć pierwszych oznak ciąży?

Jesteś w ciąży i szukasz pierwszych ciuszków dla swojego maleństwa? Wykorzystaj Smyk kod rabatowy i już dziś zrób zakupy!

Hailey Bieber jest w ciąży?

Hailey i Justin niedawno przeżywali niezwykłe chwile. Pod koniec września ślubowali sobie miłość przed Bogiem. Później zorganizowali huczne wesele, na które zaprosili swoich przyjaciół. Panna młoda zaprezentowała aż kilka sukien ślubnych!

Zobacz także: Minimalistyczna i piękna! Wszystkie panny młode w 2020 roku będą chciały mieć taką suknię ślubną jak Hailey Baldwin

Teraz, gdy emocje już opadły, para może w spokoju cieszyć się swoim szczęściem. Niektórzy uważają, że Bieberowie niebawem zdecydują się na powiększenie rodziny. Niedawno Justin ogłaszał na Instagramie, że chce sprzedać swój dom. Czyżby szykował się do zakupu czegoś większego?

Zobacz także: Justin Bieber chce sprzedać swój luksusowy dom! Czyżby szukali czegoś większego przez... ciążę Hailey?! 

Patrząc na najnowsze zdjęcia, na których widać brzuszek Hailey Bieber, szczerze wątpimy, że modelka faktycznie jest w ciąży. Jej brzuch jest bowiem idealnie płaski

Żałujecie, że to jeszcze nie ten moment?

Hailey Bieber jest w ciąży?
East News

Justin i Hailey niedawno stanęli na ślubnym kobiercu. Czy teraz przyszła pora na kolejny odważny krok?

Hailey Bieber i Justin Bieber
Instagram / Justin Bieber

 

Więcej na temat Hailey Baldwin
Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26