Justin Bieber i Hailey Baldwin na randce Justin Bieber i Hailey Baldwin na randce Justin Bieber i Hailey Baldwin dom
Justin Bieber i Hailey Baldwin na randce
East News
1/4
Justin Bieber i Hailey Baldwin na randce
East News

Justin Bieber i Hailey Baldwin są świetną pożywką dla mediów! Niemalże codziennie paparazzi przyłapują ich na ulicach Nowego Jorku w drodze, czy to na zakupy, czy do kościoła. Ostatnio pozowali w iście szampańskim nastroju! On zaprezentował się wydaniu "dresa": oversizowej koszuli i spodniach, czarnych vansach oraz hipsterskiej czapce, a ona postawiła na szorty, top i za dużą, skórzaną kurtkę. Jakiś czas temu z kolei widziani byli niedaleko przychodni lekarskiej i natychmiast pojawiły się spekulacje, że wkrótce zostaną rodzicami! Choć gwiazdor uwielbia dzieci i nie ukrywa, że pragnie mieć swoje, to jeszcze chyba nie jest gotowy na powiększenie rodziny.

 

Podobnie zresztą jak na ślub - rodzinny i huczny, który planują już od kilku miesięcy. Doniesień było już wiele, lecz brak potwierdzenia dawał wiele do myślenia. Teraz już wiemy, czy ceremonia faktycznie się odbyła!

 

Hailey Baldwin prostuje plotki na temat ślubu!

Modelka udzieliła wywiadu magazynowi TMZ! Na następnej stronie przeczytacie, co dokładnie powiedziała na temat ślubu z Bieberem!

 

Polecamy: Cała prawda o związku Baldwin i Biebera wyszła na jaw! Za zamkniętymi drzwiami rozgrywa się dramat?

2/4
Justin Bieber i Hailey Baldwin na randce
East News

Hailey dopytywana przez fanów i zagraniczne media, postanowiła wreszcie rozwiać wszelkie wątpliwości i skwitowała:

Rozumiem skąd pochodzą doniesienia, ale jeszcze nie wyszłam za mąż.

Plotki o rzekomo odbytej ceremonii pojawiły się w związku z niedawną obecnością Justina i Hailey w nowojorskim sądzie. Doniesienia spotęgował fakt, iż modelka była ubrana wtedy w białą sukienkę. I choć fani są zawiedzeni, że informacje okazały się fałszywe, ze szczęścia skacze zapewne Selena Gomez!

3/4
Justin Bieber i Hailey Baldwin dom
East News

Jakiś czas temu informowaliśmy, że Justin kupił ukochanej dom! Zdjęcia willi dostały się w ręce mediów - na fotkach widać, że musiała kosztować majątek! Ponoć o taki prezent u Biebera starała się wcześniej Selena Gomez, której, jak informują zagraniczne media, było to największe marzenie. Piosenkarka wciąż cierpi po stracie bożyszcza nastolatek, a złośliwi twierdzą, że smutki... zajada! Zobaczcie na następnej stronie, czy rzeczywiście przybyło jej kilka kilogramów!

4/4
East News

Po ostatnich zdjęciach Seleny, jakie dostarczają nam paparazzi zza oceanu, widać wyraźnie że nie jest to jej najlepszy czas. Choć stara się imprezować i w klubach pozuje z kolorowymi napojami, robi minę do złej gry. Nic dziwnego, ciągle patrzenie na szczęśliwego gwiazdora, którego chyba nadal kocha, może przyprawiać o bóle głowy... Strach pomyśleć jak zareaguje, kiedy Bieber i Baldwin faktycznie się pobiorą!

Więcej na temat Justin Bieber Hailey Baldwin