ONS
Plebiscyt magazynu "Uroda" zakończony
1/11
ONS

Za nami finał X edycji plebiscytu "Najlepsze dla Urody". O przyznaniu nagrody, która uprawnia firmę do wykorzystania logo konkursu podczas kampanii promocyjnych decydowało jury, w skład którego wchodziły m.in. Edyta Herbuś, Justyna Steczkowska i Katarzyna Zielińska. Wyniki zostaną ogłoszone w marcowym wydaniu miesięcznika "Uroda Beauty Expert" (w kioskach od 27 lutego). Z okazji zakończenia plebiscytu wczoraj odbyła się uroczystość wręczenia tych prestiżowych tytułów. Wśród laureatów znalazła się m.in. Kinga Rusin i jej marka Pat&Rub. Sprawdziliśmy także, co gwiazdy wybrały na tę wyjątkową okazję.

2/11
ONS
Edyta Herbuś była jurorką w plebiscycie "Najlepsze dla Urody". Na galę celebrytka wybrała skórzaną, cielistą spódnicę, top w modny motyw zwierzęcy i kontrastujące szpilki w kolorze niebieskim. Tym zestawem udowodniła, że nawet na pozór nie pasujące do siebie elementy mogą stworzyć bardzo ciekawą całość.
3/11
ONS
Swoją stylizację Edyta Herbuś ożywiła ustami w bardzo modnym kolorze oberżyny.
4/11
ONS
Redaktor naczelna magazynów "Party" i "Flesz", Aneta Wikariak razem z Edytą Herbuś decydowała o tym, które kosmetyki są "Najlepsze dla Urody".
5/11
ONS
Justyna Steczkowska w pomarańczowej kreacji od Izabeli Łapińskiej wyglądała znakomicie.
6/11
ONS
Jako dodatek Justyna Steczkowska dobrała torebkę Alexandra McQuenna.
7/11
ONS
Katarzyna Zielińska prosto z nagrań programu "Kocham Cię Polsko" przyjechała na galę magazynu "Uroda". Charakterystycznym elementem jej stylizacji była gigantyczna biała torba - marzenie niejednej kobiety.
8/11
ONS
Kinga Rusin w jedwabnej sukience projektu Łukasza Jemioła odebrała wyróżnienie dla marki naturalnych kosmetyków Put&Rub.
9/11
ONS
W rozmowie z AfterParty.pl Kinga Rusin przyznała, że na tę stylizację poświęciła niewiele czasu. Tym bardziej warto docenić jej stylowość.
10/11
ONS
Wczorajsza gala była wyjątkowo ważna nie tylko dla Kingi Rusin, ale także dla Jolanty Zakrockiej (zastępcy redaktor naczelnej magazynu "Uroda Beauty Expert") i Danuty Bybrowskiej (redaktor naczelnej magazynu "Uroda Beauty Expert"). Panie były organizatorkami wydarzenia i zasiadały w jury plebiscytu.
11/11
ONS
Kinga Rusin w kreacji Łukasza Jemioła.