Agnieszka Woźniak-Starak w okularach sercach
East News

Gwiazdy wspierają Agnieszkę Woźniak-Starak. "Trzymaj się najsilniej"

Agnieszka Woźniak-Starak w okularach sercach
East News

Drugi dzień trwają poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka, który miał wypadek na motorówce na jeziorze Kisajno. Producent filmowy, a prywatnie mąż Agnieszki Woźniak-Starak, pływał na motorówce w towarzystwie 27-letniej kobiety z Łodzi, w niedziele, 18 sierpnia, nad ranem. Wypadek zgłoszono około 4. nad ranem, gdy zauważono dryfującą po wodzie motorówkę bez załogi. Wtedy też policja znalazła na brzegu kobietę, której udało się uratować, natomiast do tej pory nie odnaleziono Piotra Woźniaka-Staraka. Rodzina na razie nie komentuje sprawy, ale Agnieszka Woźniak-Starak może liczyć na wsparcie znajomych z show-biznesu.

Gwiazdy wspierają Agnieszkę Woźniak-Starak

Nie jest tajemnicą, że Agnieszka i Piotr wypoczywali na Mazurach. Kilka dni temu dziennikarka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym widać, jak się opala. Od tego momentu jednak nie wstawiała nowych postów i nie udzielała komentarzy w sprawie zaginięcia swojego męża. Pod jej nowym zdjęciem pojawiła się jednak lawina komentarzy fanów i znajomych, którzy wyrażają swoje wsparcie dla niej w tych trudnych chwilach. 

Głos zabrali już m.in. Karolina Korwin Piotrowska, Marcelina Zawadzka czy Robert Biedroń.  Znajomi gwiazdy mają nadzieję, że informacje o zaginięciu Piotra Woźniaka-Staraka okażą się nieprawdziwe. Zobaczcie, co  jeszcze napisali. 

 

gwiazdy wspierają Agnieszkę Woźniak-Starak na Instagramie
Instagram

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Leniwie, po cichutku przyswajam witaminę D 🌞 #wakacje #mazury #chillax 🙌🏼

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

 

Agnieszka Woźniak-Starak na razie nie udziela żadnych komentarzy

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak
East News

 

Przeładuj

Michał Szpak ostro do swojej przyjaciółki w "The Voice of Poland"! Jej udział zaszkodzi ich prywatnym relacjom?

zobacz 01:04