Cameron Diaz i Helena Christensen dwa portrety pokazujace, że są do siebie podobne
EAST NEWS (2)
1/10
Cameron Diaz i Helena Christensen dwa portrety pokazujace, że są do siebie podobne
EAST NEWS (2)

Aktorka Cameron Diaz od lat porównywana jest do topmodelki Heleny Christensen. Różnie je przede wszystkim kolor włosów.

2/10
Selena Gomez i Lucy Hale na zestawieniu dwóch portretów pokazujące, że są podobne
EAST NEWS (2)

Obie są piosenkarkami i aktorkami. Z tym, że Selena Gomez (po lewej) jest znana na całym świecie - również przez związek z Justinem Bieberem. Lucy Hale daleko jeszcze do sławy Seleny. Może powinna się postarać, by zastąpić ją przy boku Biebera? Mógłby nie zauważyć zmiany...

3/10
Aleksandra Adamczyk Żebrowska i Anja Rubik portety obu pań pokazujace, że są do siebie podobne
ONS, EAST NEWS

 O tym że Zona Michała Żebrowskiego mogłaby zastąpić Anje Rubik na wybiegu, mówi się od dawna. Ale chodzi nie tylko o podobieństwo na twarzach. Aleksandra Żebrowska ma sylwetkę i nogi wcale niegorsze od naszej topmodelki Anji Rubik

4/10
Keira Knightley i Natalie Portman porównanie dwóch portretów pokazyjących, że są podobne do siebie
EAST NEWS (2)

Keira Knightley (po lewej) grała swego czasu dublerkę Natalie Portman! Dziś obie panie cieszą się równie wielka sławą i mogą przebierać w najlepszych ofertach ról.

5/10
jeffrey dean morgan i javier bardem zestawione portrety obu aktorów, pokazujące, że są podobni
EAST NEWS (2)

Amerykański aktor Jeffrey Dean Morgan zasłynął rolą w serialu "Chirurdzy". Daleko mu więc do Javiera Bardema, który grał u Almodovara, braci Coen i - co najważniejsze - został uhonorowany Oscarem. Nie mówiąc o tym, że jest mężem Penelope Cruz. Dorobek ich różni, a twarze? Poznajecie, który z nich wystąpił w ostatnim Bondzie? (podpowiemy - ten z prawej:) to Javier Bardem)

6/10
zooey deschanel katy perry zestawienie dwóch portretowych zdjęc pokazujące, że są do siebie podobne
EAST NEWS (2)

Zooey Deschanel śpiewa, jest aktorką. Ale do sławy Katy Perry jeszcze jej daleko. Choć mogłaby być jej dublerką w teledyskach...

7/10
nelly furtabo i courteney cox cox zestawienie dwóch portretowych zdjęc pokazujące, że są do siebie podobne
EAST NEWS (2)

Nelly Furtado czy Courteney Cox? Obie podobne, obie sławne. Choć musimy zaznaczyć, że aktorka znana "Przyjaciół" czy "Krzyku" robi ostatnio wszystko, by popsuć te podobieństwo botoksem i operacjami plastycznymi.

8/10
keith urban billy ray cyrus na zestawieniu dwóch zdjęc pokazujących, że są podobni
EAST NEWS (2)

To nasza ulubiona para - Keith Urban (po lewej) i Billy Ray Cyrus. Mąż Nicole Kidman i ojciec Miley Cyrus. Ciekawe, czy panie zauważyłyby, gdyby po cichu zamienili się miejscami?:)

9/10
mila kunis i vanessa hudgens zestawione ze soba portrety
EAST NEWS (2)

Ten sam typ urody, ta sama fryzura. Mila Kunis i Vanessa Hudgens mogłyby wystąpić w kolejnym filmie jako siostry. Ht murowany.

10/10
Portrety leonardo dicaprio radosława majdana
EAST NEWS (2)

I nasz wielki - polski - finał. Leonardo DiCaprio przez lata slynął ze swojej chlopięcej urody. Ostatnio DiCaprio uznał, że pora dorosnąć - zapuścił brodę, zaczesał słynną blond fryzurę i... zamienił się w Radosława Majdana. Naszym zdaniem Małgorzata Rozenek może śmiało tytułować narzeczonego "Leo".