Party Stories
Dawid Kwiatkowski w redakcji Party.pl
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Gwiazdy odwołują koncerty przez koronawirusa - Doda, Ewa Farna, Agnieszka Chylińska
Newsy

Koronawirus w Polsce. Organizatorzy masowo odwołują koncerty! Ile stracą gwiazdy?

Koronawirus pokona gwiazdy? Przez panikę związaną z koronawirusem odwoływane są koncerty gwiazd. Czyj koncert się nie odbędzie?

W Polsce potwierdzono już 17 przypadków koronawirusa. Mateusz Morawiecki podczas wczorajszej konferencji oznajmił, że należy przygotować się na wzrost zarażonych, jednak na bieżąco podejmowane są środki zaradcze, aby przyrost był jak najmniejszy. 

Organizatorzy odwołują imprezy masowe m. in. koncerty gwiazd. Które gwiazdy nie zagrają zaplanowanych koncertów w najbliższym czasie? 

Zobacz także: Koronawirus w Polsce: potwierdzono już 17 przypadków. Co nam grozi?

Czy Ewa Farna także odmówiła udziału w koncercie "Artyści przeciwko przemocy"? Zobaczcie co napisała!

Gwiazdy odwołują koncerty przez koronawirusa 

Sytuacja z koronawirusem w Polsce na szczęście nie jest tak poważna jak na terenie Chin czy Włoch, jednak organizatorzy wielkich imprez ze względu na bezpieczeństwo decydują się odwoływać imprezy, które przyciągną skupisko większe niż 1000 osób. Tyczy się to również koncertów gwiazd, które przez koronawirusa nie zarobią pieniędzy. W ustalonym terminie nie odbędzie się koncert Pezeta ze Wrocławiu: 

Koncert we Wrocławiu zostanie przeniesiony. Nową datę podamy jutro. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny we Wrocławiu zmienił dziś opinię o wydarzeniu na negatywną, argumentując decyzję zagrożeniem koronawirusem. - napisał na swoim Instagramie 

Odwołano także koncert Ewy Farnej w Poznaniu, o czym osobiście poinformowała fanów: 

Uwaga, aktualizacja! Koncert 8.03. odwołany z powodu paniki wokół koronawirusa. Bardzo mi przykro, wszelkie informacje i pytania prosimy kierować do organizatora wydarzenia, który odwołał koncert. Postaramy się wspólnie znaleźć nowy termin, by koncert się odbył. 

Przeniesiono również koncert Agnieszki Chylińskiej, który miał odbyć się 14 marca 2020 r. w Zielonej Górze. To właśnie w tym mieście wykryto pierwszy polski przypadek zarażenia. Nowy termin wyznaczono na 17 kwietnia. 

O odwołanym koncercie poinformowała również Doda, która miała zagrać 21 marca w jednym z łódzkich klubów. Super Express podaje również informacje o odwołanych koncertach Kayah, Majki Jeżowskiej i Ani Karwan, które stracą na tym nawet do 50 tysięcy złotych. Turniej gier komputerowych IEM w Katowicach również odbył się bez udziału publiczności, gdzie w zeszłym roku przyciągnął ponad 170 tys. zainteresowanych. Jak podaje Polska The Times, odwołano również koncerty eliminacyjne do festiwalu Pol'and'Rock w Białymstoku, Łodzi, Gdańsku i Wrocławiu. Wygląda na to, że to dopiero początek. 

Zobacz także: Koronawirus już w Polsce?! Co wiadomo o chorej kobiecie z Łodzi?

Koncerty gwiazd zostają odwołane z powodu koronawirusa. W ustalonych terminach nie zagrają takie gwiazdy jak: Doda, Ewa Farna, Agnieszka Chylińska, Pezet, Kayah, Majka Jeżowska czy Ania Karwan. 

Doda o filmie Dziewczyny z Dubaju

Ewa Farna w złotej sukience
East News

Czy sytuacja z koronawirusem w Polsce uspokoi się czy gwiazdy będą musiały odwoływać kolejne koncerty? Niedługo zaczyna się letni sezon, który przynosi im najwięcej zysków. 

Agnieszka Chylińska ma nowy tatuaż

 

Ewa Farna z telefonem.jpg
Ewa Farna z telefonem.jpg
Newsy
Koronawirus w Polsce. Ewa Farna obawia się groźnego wirusa? Szczery komentarz artystki! 
Ewa Farna odpowiedziała na wpisy fanów na Instagramie i skomentowała informacje o odwołanych koncertach przez koronawirusa!

Ewa Farna odpowiedziała na wpisy fanów na Instagramie i skomentowała informacje o odwołanych koncertach przez koronawirusa ! Czy wokalistka obawia się o swoje zdrowie i czy wie już, kiedy odbędą się odwołane wcześniej występy? Koronawirus w ekspresowym tempie rozprzestrzenia się po całym świecie dlatego władze wielu państw wprowadzają sporo ograniczeń, żeby tylko uniknąć wybuchu epidemii. W związku z tym, że również w Polsce pojawia się coraz więcej przypadków zachorowań premier ogłosił ostatnio,  że wszystkie imprezy masowe zostaną odwołane. Wśród gwiazd, które zostały zmuszone odwołać swój koncert jest Ewa Farna. Jak komentuje to gwiazda? Zobacz także:  Koronawirus w Polsce. Szkoły zamknięte na 2 tygodnie! Czy przez koronawirusa wakacje zostaną skrócone? Ewa Farna obawia się koronawirusa? Zaledwie kilka dni temu Ewa Farna poinforowała swoich fanów, że jej koncert w Poznaniu nie odbędzie się właśnie ze względu na koronawirusa.  Uwaga, aktualizacja! Koncert 8.03. odwołany z powodu paniki wokół koronawirusa. Bardzo mi przykro, wszelkie informacje i pytania prosimy kierować do organizatora wydarzenia, który odwołał koncert. Postaramy się wspólnie znaleźć nowy termin, by koncert się odbył- mówiła gwiazda.  Zobacz także:  Koronawirus w Polsce. Beata Kozidrak znalazła na niego sposób! To, co robi to absolutny hit internetu! Teraz Ewa Farna skomentowała wpisy swoich fanów, którzy pod jej najnowszym postem na Instagramie przyznali, że zaczęli obawiać się groźnego wirusa. Artystka starała się uspokoić internautów i żartowała, że być może dzięki temu, że zostanie zmuszona zostać w domu będzie miała czas na nagranie płyty nadal bym nie panikowala, rozumiem obawy, ale... no coz. Taka sytuacja, ja juz sie...

Barbara Kurdej-Szatan w bluzie z kapturem
ONS
Newsy
Koronawirus w Polsce. Basia Kurdej-Szatan jest załamana: "Niedługo artyści nie będą mieli za co żyć"
Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o swoich obawach związanych z praca aktorów w obliczu koronawirusa. Aktorka jest załamana

Rosnąca liczba przypadków koronawirusa w Polsce spowodowała, że władze podjęły decyzję o natychmiastowym zamknięciu szkół,  a od jutra (12 marca) zostaną zamknięte również kina, muzea i teatry. Ta decyzja odbije się na życiu zawodowym aktorów teatralnych, którzy na czas wzmożonych środków bezpieczeństwa zostaną bez pracy. Barbara Kurdej-Szatan wyraziła swoje obawy na Instagramie.  Zobacz także:  Koronawirus w Polsce. Organizatorzy masowo odwołują koncerty! Ile stracą gwiazdy? Barbara Kurdej-Szatan o skutkach koronawirusa  Zagrożenie epidemią koronawirusa w Polsce odbija się na życiu zawodowym artystów. Organizatorzy zaczęli odwoływać koncerty, a dziś podjęto decyzję o zamknięciu kin, muzeów i teatrów, co wiąże się z chwilową bezczynnością zawodową dla aktorów teatralnych. Zmartwiona sytuacją Barbara Kurdej-Szatan, podzieliła się swoimi przemyśleniami na Instagramie: My dziś jeszcze pracujemy na planie... ale spektakle wszystkie odwołane. Nasza najbliższa trasa z "Pikantnymi" odwołana. Artyści, którzy pracują tylko w teatrze nie grają spektakli, nie będą mieli za co żyć... Co za czas... Mam nadzieję, że szybko się skończy ten koszmar... - napisała na Instastory. Przypominamy, że pierwszy przypadek koronawirusa w Polsce został oficjalnie potwierdzony 4 marca. Dziś (11 marca) jest już 25 przypadków zachorowań. Minister zdrowia na wczorajszej konferencji poinformował, że z analiz wynika, że wirus jest w fazie ofensywnej i trzeba się liczyć z możliwością przyrostu liczy zachorowań. Zobacz także:  Koronawirus w Polsce 11 marca. Zamknięte szkoły, kina, teatry i muzea! Rośnie liczba zarażonych! Najnowsze informacje Barbara Kurdej-Szatan jest przerażona sytuacją związaną z koronawirusem w Polsce....

Konferencja o koronawirusie w Polsce
Newsy
Koronawirus w Polsce 11 marca. Zamknięte szkoły, kina, teatry i muzea! Rośnie liczba zarażonych! Najnowsze informacje
Koronawirus w Polsce 11 marca. Zamknięte szkoły, kina, teatry i muzea! Rośnie liczba zarażonych! Najnowsze informacje

Koronawirus w Polsce rozprzestrzenia się w bardzo szybkim tempie. Dziś rano (11 marca) Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych trzech przypadkach w Polsce. Na chwilę obecną już u 25 osób u których wykryto wirusa SARS-CoV-2. Teraz okazuje się, że władze postanowiły zamknąć szkoły, a od jutra (12 marca) zostaną zamknięte również kina, muzea i teatry. Dodatkowo w niektórych miastach, np. w Łodzi czy w Szczecinie zamknięte zostaną baseny, hale sportowe, lodowiska. Podczas konferencji prasowej ogłoszono, że szkoły zostaną zamknięte na 2 tygodnie od najbliższego poniedziałku. Jutro i w piątek (12 i 13 marca) szkoły, będą jeszcze otwarte, jednak nie będą prowadzone zajęcia edukacyjne. W związku z koronawirusem władze zdecydowały również zamknąć wszystkie placówki kultury - kina, muzea, teatry, opery itd.  Podczas konferencji prasowej poinformowano, że uzdrowiska nie będą zamykane. Minister zdrowia apelował, żeby podczas dni wolnych od szkoły dzieci nie były pod opieką osób starszych (dziadków).  Zobacz także:   Koronawirus w Polsce. Zamknięte szkoły i przedszkola. Rodzice mogą liczyć na zasiłek opiekuńczy? Komu przysługuje? Dotyczy to też wszystkich szkół i uczelni artystycznych - podczas konferencji prasowej mówił minister kultury Piotr Gliński.  Wciąż nie wiadomo, co z centrami handlowymi- czy zostaną zamknięte lub zostaną wprowadzone zmiany w godzinach otwarcia. Wiadomo jednak, że  Biedronka już teraz wprowadza dodatkowe czyszczenie wózków sklepowych. Premier apelował, żeby w miarę możliwości pracodawcy pozwolili, żeby pracownicy mogli pracować zdalnie.  Przypominamy, że pierwszy przypadek koronawirusa w Polsce został ogłoszony 4 marca. Dziś (11 marca) wiadomo już,  że jest już 25 przypadków...

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner