3 najgorzej ubrane celebrytki na pokazie Paprocki & Brzozowski
Akpa

Wczorajszy pokaz "Dalia" duetu Paprocki&Brzozowski przyciągnął niemal wszystkie znaczące nazwiska polskiego show-biznesu. Pokazywaliśmy wam już galerię z tego wydarzenia, które dzięki obecności tylu gwiazd, urosło rangą do wydarzenia sezonu. Przypomnijmy: Ponad 50 gwiazd na pokazie Paprocki i Brzozowski

Większość celebrytek zachwyciła swoimi przemyślanymi stylizacjami, ale jak to często bywa na takich imprezach, były też modowe czarne owce. Ten niechlubny tytuł postanowiliśmy przyznać trzem gwiazdkom, których kreacje wczoraj nas nie zachwyciły: Annie Prus, Katarzynie Burzyńskiej i Julii Kamińskiej.

Prus pokazała się w zwiewnej sukience z kolorowym wzorem i miało wyjść chyba lekko, wakacyjnie, a wyszło... tandetnie. Burzyńska z kolei założyła dwuczęściowy połyskujący zestaw i odsłoniła brzuch, ale jej jasna karnacja w zestawieniu z tak dyskotekową stylizacją wypadła słabo. Kasia przyszła na pokaz w roli dziennikarki "Pytania na Śniadanie", więc można sobie tylko wyobrazić miny gwiazd, które przepytywała... I w końcu Julia Kamińska, która dawno nie pokazywała się na salonach, ale najwyraźniej nie spożytkowała tego czasu na pracy nad swoim stylem. Czarna sukienka bardzo ją postarzała, a fantazyjnie upięte włosy nadały komicznego charakteru.

Zobaczcie stylizacje Anny Prus, Katarzyny Burzyńskiej i Julii Kamińskiej poniżej. Która wyglądała najgorzej?

Zobacz też inne gwiazdy na wczorajszym pokazie Paprockiego & Brzozowskiego: