Gwiazdy na konferencji The Voice of Poland
Działo się!
1/8
Gwiazdy na konferencji The Voice of Poland

Wczoraj w modnym warszawskim klubie - Temat Rzeka, odbyła się konferencja zapowiadająca kolejny, szósty już sezon muzycznego programu "The Voice of Poland". Oczywiście nie mogło zabraknąć gwiazd, które opowiedziały o kulisach powstawania show.

I to upalne popołudnie mogliśmy zobaczyć na plaży Edytę GórniakMarię SadowskąAndrzeja Piasecznego i oczywiście Tomsona i Barona. Spotkanie poprowadził Tomasz Kammel i debiutująca w roli prowadzącej Halina Mlynkova

Obejrzyjcie naszą galerię zdjęć.


Zobacz także: Edyta Górniak jak Rihanna, Sadowska w szlafroku, Kammel w dresach. Pierwsze zdjęcia z „The Voice of Poland”

2/8
Edyta Górniak na konferencji The Voice of Poland

Wczoraj Edyta Górniak postawiła na sportową stylizację i zrezygnowała z wysokich szpilek. Gwiazda wygląda niczym Rihanna. 

3/8
Maria Sadowska na konferencji The Voice of Poland

Na zupełnie inny look postawiła Maria Sadowska, która wybrała bardzo oryginalną stylizację. Wokalistka pokazała świetne nogi!

4/8
Halina Mlynkova na konferencji The Voice of Poland

Halina Mlynkova była jedną z prowadzących konferencję i w tej roli sprawdziła się świetnie. Artystka podobnie jak Edyta Górniak postawiła na wygodę przy wyborze stroju. 

5/8
Andrzej Piaseczny na konferencji The Voice of Poland

Andrzej Piaseczny to istna oaza spokoju, co będziemy mogli zobaczyć już wkrótce na antenie TVP. 

6/8
Tomson i Baron na konferencji The Voice of Poland

Tomson i Baron jak zwykle tryskali dobrym humorem. Są superpozytywni!

7/8
Tomasz Kammel na konferencji The Voice of Poland

Tomasz Kammel nieco nas zaskoczył strojem - bo zawsze wystylizowany i modny - a wczoraj wyglądał jakby wstąpił na konferencję z wieczornego joggingu. Może umówił się z Edytą Górniak, że też przyjdzie na sportowo ;)

8/8
Tomson na konferencji The Voice of Poland
Tomson nie musi specjalnie stylizować się na sportowo-hiphopowo, bo to jego codzienny styl :). Muzyk jest zawsze na czasie - ten typ adidasów (star 2) jest teraz odgrzewany przez fashionistów. A my zazdrościmy lustrzanek!