Gwiazdy na konferencji The Voice of Poland Edyta Górniak na konferencji The Voice of Poland Maria Sadowska na konferencji The Voice of Poland Halina Mlynkova na konferencji The Voice of Poland Andrzej Piaseczny na konferencji The Voice of Poland
Gwiazdy na konferencji The Voice of Poland
Działo się!
1/8
Gwiazdy na konferencji The Voice of Poland

Wczoraj w modnym warszawskim klubie - Temat Rzeka, odbyła się konferencja zapowiadająca kolejny, szósty już sezon muzycznego programu "The Voice of Poland". Oczywiście nie mogło zabraknąć gwiazd, które opowiedziały o kulisach powstawania show.

I to upalne popołudnie mogliśmy zobaczyć na plaży Edytę GórniakMarię SadowskąAndrzeja Piasecznego i oczywiście Tomsona i Barona. Spotkanie poprowadził Tomasz Kammel i debiutująca w roli prowadzącej Halina Mlynkova

Obejrzyjcie naszą galerię zdjęć.


Zobacz także: Edyta Górniak jak Rihanna, Sadowska w szlafroku, Kammel w dresach. Pierwsze zdjęcia z „The Voice of Poland”

2/8
Edyta Górniak na konferencji The Voice of Poland

Wczoraj Edyta Górniak postawiła na sportową stylizację i zrezygnowała z wysokich szpilek. Gwiazda wygląda niczym Rihanna. 

3/8
Maria Sadowska na konferencji The Voice of Poland

Na zupełnie inny look postawiła Maria Sadowska, która wybrała bardzo oryginalną stylizację. Wokalistka pokazała świetne nogi!

4/8
Halina Mlynkova na konferencji The Voice of Poland

Halina Mlynkova była jedną z prowadzących konferencję i w tej roli sprawdziła się świetnie. Artystka podobnie jak Edyta Górniak postawiła na wygodę przy wyborze stroju. 

5/8
Andrzej Piaseczny na konferencji The Voice of Poland

Andrzej Piaseczny to istna oaza spokoju, co będziemy mogli zobaczyć już wkrótce na antenie TVP. 

6/8
Tomson i Baron na konferencji The Voice of Poland

Tomson i Baron jak zwykle tryskali dobrym humorem. Są superpozytywni!

7/8
Tomasz Kammel na konferencji The Voice of Poland

Tomasz Kammel nieco nas zaskoczył strojem - bo zawsze wystylizowany i modny - a wczoraj wyglądał jakby wstąpił na konferencję z wieczornego joggingu. Może umówił się z Edytą Górniak, że też przyjdzie na sportowo ;)

8/8
Tomson na konferencji The Voice of Poland
Tomson nie musi specjalnie stylizować się na sportowo-hiphopowo, bo to jego codzienny styl :). Muzyk jest zawsze na czasie - ten typ adidasów (star 2) jest teraz odgrzewany przez fashionistów. A my zazdrościmy lustrzanek!