Gwiazdy, które zostały okradzione w 2012 roku Emilia Krakowska Ewelina Lisowska Beata Tadla
Gwiazdy, które zostały okradzione w 2012 roku
Cenne pamiątki, drogie gadżety, prywatność. Co jeszcze?
1/7
Gwiazdy, które zostały okradzione w 2012 roku

Gwiazdy są takimi samymi ludźmi jak my. One również borykają się z problemami codzienności i dosięgają je nieszczęścia. Jednymi z niemiłych sytuacji, jakie spotykają znanych i lubian są kradzieże. W ciągu ostatnich kilku miesięcy w mediach pojawiło się kilka doniesień o okradzionych celebrytach. Dowiedz się, co kogo spotkało.

2/7

O prawdziwym pechu w tym roku może mówić Tomasz Lubert i jego żona Ewa. Para najpierw została okradziona na własnym weselu, które miało miejsce tego lata. Łupem złodzieja padły koperty z pieniędzmi dla młodej pary. Jak się później okazało, przestępstwa dopuścił się bliski znajomy nowożeńców.

Kilka tygodni później podczas podróży poślubnej para została ponownie okradziona. Tym razem podczas wycieczki na Teneryfę ktoś wyrwał Tomkowi i Ewie torbę, w której znajdowały się pieniądze, dokumenty, kluczyki od wynajętego samochodu oraz bilety na powrotny prom.

Zobacz: Ślub Tomka Luberta i Ewy Wojtasik

3/7
Emilia Krakowska

W tym roku również podczas swoich wakacji została okradziona Emilia Krakowska. Znana polska aktorka została ograbiona przez bandytów, gdy spacerowała po Akropolu. Gwiazda podczas swojego wyjazdu do Grecji straciła torebkę ze wszystkimi dokumentami.

4/7
Ewelina Lisowska

Kilka tygodni temu podczas koncertu w jednym ze szczecińskich studenckich klubów, złodzieje ograbili Ewelinę Lisowską i jej kolegów z zespołu. Ktoś pozazdrościł im modnych kurtek i podczas występu jak gdyby nic podwędził je z szatni.

Zobacz: To jest jej rok! Tłumy na koncercie Lisowskiej

5/7
Beata Tadla

Latem tego roku pech dosięgną Beatę Tadlę. Lubianej dziennikarce został skradziony wart kilkadziesiąt tysięcy samochód. Gdyby tego było mało w w jej Hondzie CR-V znajdowały się zbiór jej kreacji, w których miała pojawić się na czerwonych dywanach.

6/7
Mateusz Damięcki

Kilka dni temu we Wrocławiu złodzieje okradli Mateusza Damięckiego. Przestępcy splądrowali garderobę aktora w jednym z tamtejszych teatrów. Gwiazdor stracił markowy zegarek wart kilkaset złotych, portfel ze wszystkimi kartami i dokumentami oraz złoty naszyjnik, który był pamiątką ze chrztu od babci. Damięcki poprzez swój fanpage na portalu społecznościowym zwrócił się do złodzieja, aby ten odesłał mu krzyżyk, gdyż ma dla niego ogromną wartość sentymentalną.

Zobacz: Gołe klaty, ściągnięte majtki - ostra impreza Damięckiego z kumplami

7/7
Katarzyna Zielińska

Jak poinformował ostatnio tabloid "Rewia", jakiś czas temu przestępcy splądrowali mieszkanie Katarzyny Zielińskiej. Jej bliska przyjaciółka w rozmowie z gazetą wyznała, że do całego zdarzenia doszło podczas prywatnej lekcji angielskiego. Gwiazda wpuszczając swojego nauczyciela do domu nie zamknęła za sobą drzwi. W czasie gdy Zielińska prowadziła konwersacje z lektorem do mieszkania wszedł złodziej. Bandyta zabrał laptopa i biżuterię. Po całym tym przykrym incydencie aktorka zmieniła miejsce zamieszkania, gdyż w starym nie czuła się już bezpiecznie.