Kadr z serialu "Barwy szczęścia"
East News

Gwiazdy "Barw Szczęścia" wracają na plan! Maria Dejmek zdradziła szczegóły

Kadr z serialu "Barwy szczęścia"
East News

Odkąd pojawił się kryzys spowodowany koronawirusem, teatry zostały zamknięte a prace na planach seriali wstrzymane. Niektórzy aktorzy z powodu tej sytuacji nie mieli żadnych dochodów. Marcin Januszkiewicz znany z "Ojca Mateusza" postanowił zatrudnić się w korporacji kurierskiej. Jednak wygląda na to, że wszystko powoli wraca do normy. Aktorzy "Barw Szczęścia" mogą odetchnąć z ulgą, ponieważ już niedługo rusza plan zdjęciowy! O szczegółach pracy w nowej rzeczywistości opowiedziała Maria Dejmek. 

Zobacz także: Aktor z "Ojca Mateusza" został kurierem: "Właśnie poszedłem do "normalnej" pracy"

Gwiazdy "Barw Szczęścia" wracają do pracy! Kiedy rusza plan zdjęciowy?

Maria Dejmek z "Barw Szczęścia" jest świeżo upieczoną mamą. Jej synek przyszedł na świat w listopadzie 2019 roku. Niestety pierwsze miesiące życia malucha przyszło im spędzać podczas pandemii. Jednak z każdej sytuacji można wyciągnąć jakieś pozytywy. Dzięki przymusowej izolacji mogli ten ważny czas spędzać razem: 

Za tych dwóch panów dziękuje każdego dnia🥰🙏Mam wspaniałego syna, mój syn ma najlepszego tatę na świecie. Tak bardzo ich kocham, że gdy idę spać nie mogę się doczekać następnego dnia i naszych porannych zabaw🥰

Maria Dejmek zdradziła jednak, że już niedługo wraca do pracy! Plan zdjęciowy do "Barw Szczęścia" przerwany z powodu koronawirusa, ruszy już w połowie czerwca! Aktorzy będą musieli jednak przestrzegać szczególnych zasad higieny: 

Tak bardzo ich kocham, że nie mogę się doczekać kiedy już wrócę na plan i będę mogła od niech troszkę odpocząć🤪 W związku z tym, że dostaje od Was mnóstwo pytań czy wrócę do serialu @barwyszczescia.official spieszę z odpowiedzią, już oficjalną: w połowie czerwca po prawie rocznej przerwie wracam na plan!!!🤩 Produkcja serialu zadbała o nasze bezpieczeństwo🙏Plan filmowy będzie zupełnie nową rzeczywistością, w ścisłym „reżimie sanitarnym”😷 Niemniej jestem szczęśliwa, nie mogę się już doczekać!!!🥳🥳🥳

Rzeczywistość małymi kroczkami wraca do stanu sprzed epidemii. Myślicie, że niedługo ruszą również zdjęcia do innych seriali? 

Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Basia Kurdej-Szatan jest załamana: "Niedługo artyści nie będą mieli za co żyć"

W połowie czerwca rusza plan zdjęciowy "Barw Szczęścia" po przymusowej przerwie spowodowanej koronawirusem. 

Kadr z serialu "Barwy szczęścia"
East News

Maria Dejmek wróci do pracy 7 miesięcy po porodzie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez maria dejmek (@maria_dejmek)

 

Więcej na temat Barwy szczęścia
Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56