W poniedziałek, 27 maja odbyło się spotkanie w ogrodzie z gwiazdami programu "Pytanie na śniadanie". Oczywiście na tym wydarzeniu nie mogło zabraknąć prowadzących, a także innych gwiazd pracujących przy śniadaniówce. Swoją obecnością zaszczyciła również uwielbiana przez widzów Aleksandra Grysz. Jak wiadomo, dziennikarka spodziewa się dziecka, ale wygląda na to, że do ostatnich chwil chce być aktywna zawodowo. Ciężarna gwiazda na dzisiejszym spotkaniu wyglądała olśniewająco.

Reklama

Aleksandra Grysz pochwaliła się ciążowym brzuszkiem na spotkaniu z gwiazdami "Pytania na śniadanie"

Aleksandra Grysz przekazała radosną nowinę o swojej ciąży na początku marca. Od tamtej pory gwiazda "Pytania na śniadanie" chętnie pokazuje ciążowe kadry na swoim Instagramie. Na fotkach nie brakuje również jej ukochanego, Tomasza Tylickiego, który także jest gwiazdą śniadaniówki TVP. Po ostatnich wielkich zmianach to właśnie on otrzymał posadę jednego z głównych prowadzących "Pytanie na śniadanie" i razem z Beatą Tadlą tworzy bardzo zgrany i lubiany przez widzów duet.

W poniedziałek, 27 maja Aleksandra Grysz i Tomasz Tylicki oczywiście pojawili się na spotkaniu prasowym gwiazd "Pytania na śniadanie". Para chętnie pozowała dla fotoreporterów, dzięki czemu właśnie możemy zobaczyć ich najnowsze zdjęcia.

Aleksandra Grysz, Tomasz Tylicki
fot. Gałązka/AKPA

Zakochani tego dnia postawili na beżowe stylizacje. Aleksandra Grysz zdecydowała się na zwiewną sukienkę, w której podkreśliła swój ciążowy brzuszek. Do swojej kreacji dobrała wygodne, brązowe sandały. Przypomnijmy, że Aleksandra Grysz i Tomasz Tylicki przed kilkoma dniami zdradzili płeć swojego dziecka. Jak się okazało, para powita na świecie chłopca.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy Aleksandrze Grysz i Tomaszowi Tylickiemu i z niecierpliwością czekamy na radosne wieści o narodzinach synka!

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Paulina Drażba jest w ciąży. Była gwiazda "Pytania na śniadanie" zdradziła płeć dziecka

Aleksandra Grysz
fot. Gałązka/AKPA
Aleksandra Grysz
fot. Gałązka/AKPA
Reklama
Reklama
Reklama