Ojciec gwiazdora "Pierwszej miłości" zakażony koronawirusem. Artur Płoszajski: "Mój tata walczy o życie!"

Łukasz Płoszajski opublikował w mediach społecznościowych poruszający wpis, w którym wyznał, że bardzo bliska mu osoba jest chora na koronawirusa. Tata gwiazdora "Pierwszej miłości" walczy o  życie w szpitalu. Aktor zdradził, jaki jest stan zdrowia jego ojca i apeluje do Internautów, aby nie lekceważyli choroby, dbali o siebie i zachowali rozsądek. 

Łukasz Płoszajski z Pierwszej miłości" o walce bliskiej osoby z koronawirusem!

Aktor, którego widzowie serialu "Pierwsza miłość" doskonale znają jako Artura, tym razem zdecydował się podzielić na Instagramie bardzo osobistą i dramatyczną historią. Ojciec gwiazdora już od miesiąca jest zakażony koronawirusem i obecnie jest po raz kolejny podłączony pod tlen, a na swoim oddechu wytrzymał jedynie 3 dni, co wyznał Łukasz Płoszajski:

Codziennie czytam o nowych przypadkach Covid wśród moich znajomych. Mój Tata walczy o życie od ponad miesiąca. Wczoraj ponownie podłączyli go pod tlen bo wytrzymał jedynie 3 dni na swoim oddechu a My wciąż wierzymy, że wyjdzie z tego. Uważajcie na siebie #zdrowie #rozsądek #pandemia - napisał w mediach społecznościowych Łukasz Płoszajski

Aktor podzielił się swoimi prywatnymi doświadczeniami i w ten sposób apeluje, aby dbać o siebie!

Zobacz także: Całkowity lockdown jednak zostanie wprowadzony?! Rząd już nie wyklucza takiej możliwości! Zaskakujący komentarz

To nie jedyny dramatyczny wpis w ostatnim czasie! Niedawno aktorka znana z serialu "M jak miłość" umieściła w mediach społecznościowych tragiczną wiadomość o śmierci dwóch bliskich osób  z powodu koronawirusa straciła tatę i dziadka. 

Aktorka M jak miłość o smierci ojca na koronawirusa
Facebook/ Natalia Samojlik

 

East News

 

 

Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13