Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Anna Przybylska w studiu Dzień dobry TVN
East News
Newsy

Nowe szczegóły filmu o Ani Przybylskiej. Kiedy powstanie? Znamy już tytuł!

Czekacie na film o aktorce?

Znamy nowe szczegóły filmu o Annie Przybylskiej, który wyreżyseruje jej przyjaciel i człowiek, który jako pierwszy uwierzył w jej talent i dał jej szansę występu na dużym ekranie w filmie "Ciemna strona Wenus", Radosław Piwowarski. Jak podaje businessinsider, film o aktorce jest jedną z produkcji, w której realizację zaangażuje się stacja Polsat. 

Przybylska, Doda, Majdan, Szelągowska... Ich show-biznesowe małżeństwa trwały najkrócej! Rekordzista wytrwał zaledwie... kilka miesięcy!

 

Szczegóły filmu o Ani Przybylskiej - "Gwiazda"

W ciągu czterech pierwszych miesięcy działania Cyfrowej Strefy Twórców, twórcy i producenci filmowi zgłosili do nas łącznie ponad 250 propozycji filmów i seriali. Do września oceniliśmy merytorycznie i rozpatrzyliśmy 240 z nich - mówi portalowi Agnieszka Odorowicz, członek zarządu Cyfrowego Polsatu. 
Jednym z filmów, w której zaangażuje się stacja będzie produkcja "Gwiazda". To biograficzny film o zmarłej prawie dwa lata temu aktorce Annie Przybylskiej. 

Będzie to opowieść o zmarłej dwa lata temu Annie Przybylskiej, widzianej oczami przyjaciół. Film ma pokazać inną twarz aktorki niż ta znana z mediów. „Gwiazda” będzie produkowana w 2017 roku, reżyserować będzie Radosław Piwowarski, który z Przybylską pracował m.in. na planie „Złotopolskich”, czytamy na stronie.

Cieszycie się, że powstanie film o Ani Przybylskiej? Czy to może za wcześnie? Przypominamy, że kilka miesięcy temu pojawiło się sporo informacji na temat tej produkcji. Mówiło się, że główną rolę dostanie agentka nieruchomości Monika Rudnik, która jest łudząco podobna do aktorki. Czy tak się stanie? Okaże się już wkrótce!

 

ZOBACZ: Powstanie filmu o Ani Przybylskiej. "Sobowtórka" aktorki jest już po pierwszych rozmowach z reżyserem!

 

W 2017 ruszą prace na planie filmu o Ani Przybylskiej

Anna Przybylska
ONS

Czy główną rolę zagra Monika Rudnik?

Sobowtór Anny Przybylskiej - Monika Rudnik
Eastnews/Facebook

Reżyserem filmu będzie Radosław Piwowarski

Radosław Piwowarski na Festiwalu Filmowym w Gdyni
ONS

Kto zagra Anię Przybylską?
Newsy
Kto zagra Annę Przybylską w filmie o jej życiu? To nie będzie żadna znana aktorka!
Kto zagra Annę Przybylską w filmie o jej życiu? To nie będzie żadna znana aktorka!

Kontrowersje wokół powstającego filmu o życiu Ani Przybylskiej pod tytułem "Gwiazda" nie cichną. Jak dowiedział się "Fakt", reżyser Radosław Piwowarski chce, aby zmarłą aktorkę zagrała... debiutantka! Nie chce zatrudniać gwiazdy, która kojarzy się z innymi rolami.   Kto zagra główną rolę w filmie o Ani Przybylskiej? Co wiemy o powstającym filmie? Na pewno to, że do kin wejdzie w 2018 roku, w jego produkcję zaangażuje się Polsat, a reżyserią zajmie Radosław Piwowarski, który odkrył Anię, dając jej rolę w filmie "Ciemna strona Wenus". Okazuje się jednak, że rodzina aktorki nadal nie ma żadnych informacji na ten temat! Mama Przybylskiej, pani Krystyna, przyznała, że nikt z nią nie uzgadniał jego treści. Zdradza jednak, że jedynym reżyserem, który mógłby się zająć takim filmem jest Piwowarski. Znany reżyser już zaczął rozglądać się za odtwórczynią głównej roli. Nie będzie to jednak żadna gwiazda: Ta rola będzie dla aktorki z pewnością sporym wyzwaniem, ale reżyser nie chce, żeby zagrała ją jakaś znana twarz. Szuka dziewczyny, która nikomu nie kojarzy się z innymi rolami. Jest skory nawet zaryzykować i zaangażować zupełnie niedoświadczoną aktorkę albo amatorkę – zdradza "Faktowi" osoba z produkcji.  Wcześniej zaś spekulowało się, że rolę otrzyma Ola Kisio lub Olga Bołądź. Na giełdzie nazwisk pojawiła się również agentka nieruchomości, Monika Rudnik . Czy to właśnie ona ma największe szansę?   Zobacz także:  Powstaje film o Ani Przybylskiej. Mocne słowa Kuby Wojewódzkiego: "Liczmy na to, że Ania..."   Film o życiu Ani Przybylskiej ma trafić do kin już w 2018 roku.   Czy to Monika Rudnik zagra aktorkę?   Reżyserią filmu zajmie się Radosław Piwowarski. 

Anna Przybylska w studiu Dzień dobry TVN
East News
Newsy
Annę Przybylską zagra agentka nieruchomości?! Monika Rudnik: "Jestem zobligowana do milczenia"
Zdjęcia do filmu ruszają już w wakacje!

Kilka dni temu w polskich mediach pojawiły się informacje, że już w wakacje ruszają zdjęciach do filmu biograficznego o życiu i karierze Anny Przybylskiej. Za kamerą ma stanąć jej wieloletni przyjaciel, który odkrył jej talent i dał jej pierwszą rolę w filmie "Ciemna strona Wenus" Radosław Piwowarski. Scenariusz podobno jest już ukończony, a reżyser ma w planie nakręcić w wakacje jeden z epizodów, który później pokaże sponsorom i dystrybutorom.    Monika Rudnik zagra Annę Przybylską w filmie o życiu aktorki? W dniu pogrzebu, widząc rozpacz ludzi i miłość, jaką ją darzyli, zrozumiałem, że musi powstać opowieść o zwykłej-niezwykłej dziewczynie z Obłuża, która została nie tylko gwiazdą, ale też królową ludzkich serc - mówił reżyser po pogrzebie aktorki.  Zanim jednak zabierze się do pracy nad filmem, będzie musiał wybrać aktorkę, która wcieli się w rolę Przybylskiej. Dużo mówiło się, że największe szanse ma Olga Bołądź , ale teraz na giełdzie nazwisk pojawiła się zupełnie nowa, nieznana postać. Kto to? Monika Rudnik przez Słupska, która po śmierci Ani miała w mediach swoje "5 minut" sławy, gdy okazało się, że ta agentka nieruchomości jest łudząco podobna do zmarłej aktorki. Czy to ona dostanie szansę zagrania Ani Jestem zobligowana do milczenia, nie wiem, kiedy zostanę z tego zwolniona, powiedziała w Twoim Imperium Monika Rudnik. Jak na pomysł nakręcenia filmu zareagowała rodzina gwiazdy? Podobno żaden z filmowców nie rozmawiał na ten temat z Krystyną Przybylską, a Jarosław Bieniuk w ogóle nie rozmawia z mediami na temat Ani Przybylskiej . Myślicie, że pomysł nakręcenia filmu o Ani jest dobry? Zagłosujcie w naszej sondzie!    ZOBACZ:  Powstaje film o Ani Przybylskiej. Kto powinien zagrać aktorkę? Zobaczcie nasze propozycje WIDEO   Powstanie film o Annie Przybylskiej?...

Sobowtór Anny Przybylskiej - Monika Rudnik
Eastnews/Facebook
Newsy
Nowe szczegóły filmu o Ani Przybylskiej. "Sobowtórka" aktorki jest już po pierwszych rozmowach z reżyserem!
Nowe szczegóły filmu o Ani Przybylskiej. "Sobowtórka" aktorki jest już po pierwszych rozmowach z reżyserem!

To agentka nieruchomości Monika Rudnik, która jest łudząco podobna do Anny Przybylskiej, zagra aktorkę w biograficznym filmie o jej życiu? Wiele na to wskazuje! Już kilka dni temu pisaliśmy, że Monika w rozmowie z "Twoim Imperium" powiedziała, że na razie nie może nic mówić na ten temat, ale jak podaje teraz "Super Express", agentka nieruchomości jest już po pierwszych rozmowach w reżyserem Radosławem Piwowarskim.    Film o Ani Przybylskiej. Monika Rudnik zagra aktorkę?   Zdjęcia do filmu o życiu Ani Przybylskiej mają ruszyć już w wakacje. Reżyser, który był przyjacielem aktorki i odkrył jej talent, chciałby latem nakręcić jeden z epizodów i później pokazać go sponsorom i dystrybutorom. Scenariusz jest już napisany, więc wszystko wskazuje na to, że już dwa lata po śmierci Ani Przybylskiej powstanie film o jej życiu i karierze, a główną rolę zagra jej "sobowtórka" Monika Rudnik. Gdy mój chłopak dowiedział się, że powstaje o film o Ani Przybylskiej, zaczął namawiać mnie, bym spróbowała. Chciałabym zagrać w tym filmie chociaż dwie minuty. To byłoby spełnienie moich marzeń i ogromne wyzwanie, mówiła Rudnik w 2014 roku. Jej marzenie się spełni, ale zamiast zagrać dwie minuty, pojawili się na ekranie dłużej. Choć Monika nie ma doświadczenia w aktorskie, jest dużo bardziej podobna do Ani niż Olga Bołądź , którą początkowo wymieniano jako kandydatkę do tej roli. Myślicie, że reżyser podjął dobrą decyzję?    Monika Rudnik powinna zagrać Anię? Jest podobna do Ani Przybylskiej?    

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner