Wakacje Grzegorza Krychowiaka i Celii Grzegorz Krychowiak zmienił klub Grzegorz Krychowiak zmienił klub Grzegorz Krychowiak zmienił klub
Wakacje Grzegorza Krychowiaka i Celii
Życiowa rewolucja!
1/4
Wakacje Grzegorza Krychowiaka i Celii

 

Wielkie zmiany w życiu Grzegorza Krychowiaka, a co za tym idzie - również Celii Jaunat. Piłkarz podpisał właśnie kontrakt z rosyjskim klubem  Lokomotiw Moskwa. Kwota tego transferu szacowana jest na 10 mln euro, a sportowe media nie mają wątpliwości, że to największy hit transferowy tego lata. Czy to oznacza więc, że słynna para przeprowadzi się z Paryża do Moskwy? Poznajcie szczegóły!

 

Zobacz: Chajzer spytał go o słynne nagranie Krychowiaka na plaży. Mina Lewandowskiego? BEZCENNA!

2/4
Grzegorz Krychowiak zmienił klub

 

To oficjalne! Grzegorz Krychowiak zmienił klub, został wypożyczony z opcją wykupu od z Paris Saint-Germain do Lokomotivu Moskwa. To oznacza, że jeśli rosyjskiemu klubowi spodoba się Krychowiak, to Lokomotiv będzie miał prawo wykupu piłkarza:

Od dawna obserwowaliśmy Grzegorza, jest topowym zawodnikiem. Zimą staraliśmy się o niego, teraz nadarzyła się świetna okazja, wykorzystana przede wszystkim dzięki ciężkiej pracy naszego dyrektora sportowego - mówi prezydent Lokomitv Moskwa. 

 

Zobacz: To już oficjalne! Grzegorz Krychowiak przeprowadzi się do Rosji! 

3/4
Grzegorz Krychowiak zmienił klub

 

Krychowiak na pewno będzie musiał przeprowadzić się do Rosji na kilka miesięcy. Czy to oznacza, że razem z nim ukochany Paryż opuści Celia? Dziewczyna jest przecież z Francji. Czy dla swojej miłości przeprowadzi się tak daleko od domu? Przypomnijmy - w Moskwie mieszka inna polska para - Maciej Rybus z ukochaną żoną, Laną!

 

Zobacz: TYLKO U NAS! Kim jest żona gwiazdy reprezentacji Macieja Rybusa? Piłkarz skrywa też pewną tajemnicę...

 

4/4
Grzegorz Krychowiak zmienił klub

 

Trzymamy kciuki za Grzegorza Krychowiaka i grę w nowym klubie. W Moskwie na szczęście nie brakuje luksusowych butików z ubraniami :)

 

Zobacz: Zdjęcia z wakacji dziewczyny Grzegorza Krychowiaka zrobiły piorunujące wrażenie na fanach

 

Celia Jaunat