Reklama

Tak to się robi! Grzegorz Krychowiak na swoim instagramowym profilu napisał wprost do polskich kibiców. Strzelec naszej pierwszej bramki na Mundialu w Rosji - w meczu z Senegalem - przyznał, że reprezentacja Polski zawiodła!

Mimo wygranego meczu z Japonią, Polacy żegnają się z rozgrywkami. Nie pomogła ani świetna gra, ani wspaniały gol Jana Bednarka. O ostatecznej porażce przesądziły o tym dwa wcześniej przegrane mecze. Gorycz porażki czują kibice, ale też sami piłkarze. Napisał o tym Krychowiak.

Zobacz też: ŻENUJĄCA sytuacja na koniec meczu Polska-Japonia! Kibice wściekli! Błaszczykowski nie mógł wejść na boisko! Dlaczego? WIDEO

Co napisał na Instagramie - zobaczcie pod WIDEO!

Zobacz także

Grzegorz Krychowiak: "Zawiedliśmy Was"

Grzegorz Krychowiak rozumie kibiców. Zawodnik West Bromwich Albion (jest tam wypożyczony z Paris Saint-Germain), po meczu z Japonią opublikował długi wpis:

Zawiedliśmy Was, ale i samych siebie. Jest mi tak samo przykro jak Wam. Rozumiem kibicow, zarówno tych którzy nas krytykowali jak i tych którzy starali się zrozumieć.

Dziękuje też kibicom:

Jednak dziękuję Wam, bo po raz kolejny pokazaliście że możemy na Was liczyć i że nasi Kibice to ścisła światowa czołówka.

Zobacz: Jan Bednarek bohaterem meczu z Japonią! Poznaj niezwykłą historię związku Janka z dziewczyną!

Co pisze o krytyce?

Akceptuję krytykę. Zarówno zespołową, jak i indywidualną. Jest jedna rzecz z która nie mogę się zgodzić. Jeżeli ktokolwiek myśli, że każdy z nas nie dał z siebie 200%, jest w błędzie. Każdy z reprezentantów wskoczyłby w ogień za tą kadrę, nie mam co do tego żadnych wątpliwości.

I zapewnia:

Jest w nas dużo sportowej złości, którą zobaczycie w przyszłym sezonie. Znowu będziecie z nas dumni

East News

Myślicie, że będzie miał jeszcze okazję cieszyć się razem z reprezentacją z wyników na dużej imprezie? Pewnie już nie z trenerem Adamem Nawałką...

East News

Reklama

Zobacz: TYLKO U NAS! Majdan rzuca nowe światło na "aferę alkoholową" w kadrze! Obwinia Nawałkę czy piłkarzy?

Reklama
Reklama
Reklama