Krychowiak i Celia na wakacjach
Krychowiak i Celia na wakacjach
1/5
Krychowiak i Celia na wakacjach

 

Grzegorz Krychowiak i Célia Jaunat od ponad siedmiu lat tworzą idealną parę. Ona - piękna modelka, on - szalenie przystojny piłkarz i podpora naszej reprezentacji. Zakochani poznali się, gdy Célia miała zaledwie 19 lat. Grzegorz był niewiele starszy. Choć rodzice pięknej modelki początkowo nie byli zadowoleni, że ich córka spotyka się z piłkarzem, pokochali go od pierwszego spotkania.

 

Zobacz także: Célia Jaunat i Grzegorz Krychowiak o miłości w cieniu futbolu i życiu na walizkach

 

Z biegiem czasu okazało się, że rodzice Célii nie mogli wymarzyć sobie lepszego partnera dla córki. Grzegorz Krychowiak traktuje ją jak księżniczkę. Piłkarz uwielbia sprawiać jej niespodzianki i zaskakiwać wyszukanymi prezentami. Niektóre z nich są naprawdę zdumiewające. Jakie prezenty od piłkarza dostaje piękna Celia? Przeczytaj na kolejnych slajdach!

 

POLECAMY: Grzegorz Krychowiak nie chce ślubu z Celią?! Gorzkie słowa partnerki piłkarza!

 

Bądź zawsze na bieżąco z newsami! Zapisz się w Facebook Messengerze na dzienną dawkę najważniejszych informacji. Kliknij w link!

2/5
Instagram

Grzegorz Krychowiak jest jednym z najlepiej ubranych polskich piłkarzy. Sportowiec nigdy nie ukrywał, że ma słabość do markowych ubrań oraz gadżetów. Koledzy z kadry - na czele z Wojtkiem Szczęsnym - uwielbiają żartować z jego wyszukanych stylizacji. Jednak Grzegorz Krychowiak przede wszystkim cieszy się, gdy to jego ukochana dostanie od niego coś naprawdę gustownego. Jak jeszcze objawia się jego hojność? Sprawdź kolejny slajd!

3/5
Instagram

Okazuje się, że słabością Grzegorza Krychowiaka są przede wszystkim prestiżowe restauracje, które zostały wyróżnione gwiazdkami Michelina. 

- Grześ ma swój przewodnik Michelina, w telefonie ma swoją listę najważniejszych knajpek i po kolei je zaliczamy, a potem Greg dodaje swoje rekomendacje, dzieli się swoimi uwagami. W tej chwili jesteśmy w trakcie kończenia tej listy, jest na niej ponad 90 restauracji, a nam zostały może trzy, cztery - zdradza Celia Jaunat w rozmowie z "Vivą!".

 

Restauracje to nie jedyna słabość Grzegorza Krychowiaka. Na co jeszcze wydaje pieniądze? Odpowiedź na następnej stronie!

 

4/5
Instagram

Célia Jaunat w rozmowie z "Vivą!" potwierdziła, że jej partner jest bardzo hojny. Grzegorz Krychowiak nie tylko zasypuje ją prezentami, ale również zabiera ją w najbardziej malownicze zakątki świata. Ostatnio sportowiec porwał modelkę oraz swoich rodziców na Mauritius. Co ciekawe, przyszli teściowie Celii do ostatniej chwili nie wiedzieli, gdzie lecą! Wzruszające? Sprawdźcie lepiej na następnej stronie, jak wyglądały zaręczyny Grzegorza Krychowiaka i pięknej Celii! To dopiero wruszająca historia!

5/5
Instagram

 

Powyższe zdjęcie zostało zrobione na Bora-Bora. To właśnie podczas tego wyjazdu Grzegorz Krychowiak zdecydował się poprosić swoją ukochaną o rękę.

Byliśmy na wakacjach, zarezerwował malutką wysepkę, gdzie specjalnie dla nas przygotowano kolację, byliśmy tylko we dwoje. Było bardzo romantycznie, wszędzie rozsypane płatki róż, a ja niczego się nie domyślałam (śmiech). Pod koniec kolacji uklęknął na jedno kolano, wyjął pierścionek z brylantem i oświadczył się. Od tego momentu czekam… - zdradza Celia Jaunat w "Vivie!".

 

Choć Grzegorz Krychowiak zapowiada, że na ślub trzeba będzie jeszcze poczekać, my wierzymy, że ta piękna uroczystość odbędzie się nieco wcześniej. Trzymamy za nich kciuki! 

 

POLECAMY: Ile zarabia Adam Nawałka? Pensja, premia i do tego udział w reklamach!