Edyta Górniak, Maciej Zakościelny Edyta Górniak z partnerem Mateuszem w Sopocie Edyta Górniak, Mateusz Zalewski Edyta Górniak, Mateusz Zalewski Maciej Zakościelny z ciężarną partnerką na rozdaniu Telekamer 2018
Edyta Górniak, Maciej Zakościelny
1/5
Edyta Górniak, Maciej Zakościelny

 

Podczas premiery "Dywizjon 303", Edyta Górniak zaprezentuje swój utwór, który nagrała do tego filmu. Wszyscy z niecierpliwością czekają nie tylko na nową perełkę muzyczną, ale także na... debiut ukochanego Górniak na ściance! 


Już 27 sierpnia w Warszawie odbędzie się premiera "Dywizjonu 303", do którego piosenkę pt. "Bei Mir Bistu Shein" nagrała Edyta Górniak. Czy gwiazda pojawi się na czerwonym dywanie z ukochanym Mateuszem? I co wspólnego z tym wszystkim ma Maciej Zakościelny? Znamy odpowiedź na to pytanie!

 

Polecamy: Górniak rozstała się z Mateuszem?! To nagranie pokazuje, jaka jest prawda

 

Edyta nagrała piosenkę do filmu "Dywizjon 303"

Edyta Górniak
ONS.pl
ONS.pl

2/5
Edyta Górniak z partnerem Mateuszem w Sopocie

Dzisiaj rano, Fakt poinformował, że wokalistka nie ma zamiaru zabrać partnera na ściankę!

Edyta chce trzymać Mateusza z dala od bankietów. Nie zależy mu na sławie, ale chce lepiej poznać świat Edyty. Ona jednak uważa, że skoro Mateusz towarzyszył jej za kulisami festiwalu w Sopocie, to musi mu to wystarczyć. O czerwonych dywanach musi zapomnieć, bo według Edyty na takich imprezach roi się od złych i nieszczerych ludzi - czytamy.

 

Prawdziwym powodem ma być jednak obecność innego przystojniaka, do którego ponoć Edyta ma słabość:

 Edyta ma nadzieję, że w końcu porozmawia sobie z Maćkiem Zakościelnym, który gra w filmie. Ma do niego wielką słabość. Gdyby zabrała Mateusza, on mógłby jej zrobić scenę zazdrości – donosi informator.

 

Czy Edyta rzeczywiście nie zabierze ze sobą Mateusza? I co z tym Maćkiem ;)? Sprawdziliśmy te informacje!

3/5
Edyta Górniak, Mateusz Zalewski

Czy Mateusz będzie towarzyszył Edycie na imprezie? 

Mateusz ma swoją pracę, a Edyta swoją. Oboje mają zawodowe zobowiązania, jednak jeszcze nie podjęli decyzji, czy pojawią się dzisiaj razem. Mają jeszcze kilka godzin (śmiech). Jednakże jego ewentualna nieobecność nie będzie spowodowana rzekomą słabością Edyty do Maćka. Edyta ceni jego talent, jednak serce należy do jednej osoby - zdradziła nam osoba z otoczenia wokalistki.

4/5
Edyta Górniak, Mateusz Zalewski

Edyta i Mateusz są bardzo szczęśliwi. Naszym zdaniem aspirują do tytułu najgorętszej pary w polskim show - biznesie. Myślicie, że przebiją Lewandowskich?

5/5
Maciej Zakościelny z ciężarną partnerką na rozdaniu Telekamer 2018
ONS

Zakościelny jest szalenie zakochany w swojej partnerce! Są parą od kilku lat i już doczekali się dwóch synów - jednego z nich, przywitali na świecie trzy miesiące temu.