Magda Gessler, Hanna Lis, Kuba Wojewódzki Magda Gessler Kuba Wojewódzki w marynarce Agnieszka Chylińska o macierzyństwie i nowej płycie Hanna Lis stylizacje
Magda Gessler, Hanna Lis, Kuba Wojewódzki
Chylińska, Lis, Wojewódzki. Czemu ich zabrakło?
1/6
Magda Gessler, Hanna Lis, Kuba Wojewódzki

Na konferencji TVN zazwyczaj jest morze gwiazd. Ale nie tym razem, zabrakło kilku gorących nazwisk stacji. Kogo? Nie było Magdy Gessler, która zawsze jest obecna na ramówkach TVN-u. Co się stało, że nie było królowej TVN? Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN, nawet zażartował, że Magda Gessler upadła ze schodów! Jednak jak się dowiedzieliśmy, to nieprawda. A z Magdą Gessler wszystko jest w porządku!

 

Magdy Gessler nie było. Co z innymi wielkimi nieobecnymi?

Magda Gessler ma czym się pochwalić na ramówce, bo właśnie na antenę wchodzi 15. sezon jej "Kuchennych rewolucji". Kolejnym wielkim nieobecnym na ramówce był Król TVN, czyli Kuba Wojewódzki! Kuba ma dwa programy w TVN "Kuba Wojewódzki show" oraz "Mali Giganci". Jednak okazało się, że program o utalentowanych dzieciach został odłożony w czasie. Stacja zdecyduje czy pokaże program w połowie wiosny czy dopiero latem. Dlatego Kuba stwierdził, że nie ma co pokazywać się na ramówce stacji. Podobnie Agnieszka Chylińska, która jest jurorką w show. 

 

Dziś na konferencji nie pojawiły się Hanna Lis i Agnieszka Woźniak-Starak. Hanna Lis ma program "Bez planu" i jak czytamy w katalogu, w 2. serii odwiedzi Lizbonę, Sewillę, Sardynię i inne miejsca. Jednak Hanna nie przyszła na ramówkę opowiedzieć o tym, bo z naszej dedukcji wynika, że skoro była na konferencji Kinga Rusin, to nie będzie na niej Hanny Lis. To chyba oczywiste :).

 

A co z Agnieszką Woźniak-Starak? W ramówce TVN, ani w TVN Style nie ma jej ani jednego programu - dlatego też Agnieszka nie pojawiła się na konferencji. A szkoda! 

 

Brakowało Wam ich na ramówce?

 

Zobacz także: Największe gwiazdy TVN na prezentacji wiosennej ramówki stacji! Kożuchowska, Rusin, Kulczyk...

 

Jak ubrały się gwiazdy? Kożuchowska na ramówce TVN-u! Wybrała efektowny satynowy garnitur. Dobry wybór? ZDJĘCIA

 

Więcej: Małgorzata Rozenek na ramówce TVN czy Kim Kardashian - która lepiej w tej samej sukience za 50 tys. zł?

 

Zobacz także: Co w nowej ramówce TVN 2017? Sprawdzone hity, nowości i powroty!

2/6
Magda Gessler
ONS
3/6
Kuba Wojewódzki w marynarce
4/6
Agnieszka Chylińska o macierzyństwie i nowej płycie
5/6
Hanna Lis stylizacje
East News
6/6
Agnieszka Woźniak-Starak
ONS