Marina i Wojciech Szczęsny w podróży poślubnej Maja Bohosiewicz w podróży poślubnej Krzysztof Piątek i jego żona Paulina na wakacjach Robert Lewandowski w podróży poślubnej Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub

Ślub to zdecydowanie jedna z najważniejszych uroczystości w życiu. Długie miesiące przygotowań i ogromne emocje towarzyszą chyba wszystkim parom. Kiedy jednak zakochani już powiedzą sobie „tak", mogą nareszcie wypocząć i cieszyć się swoim szczęściem podczas wymarzonej podróży poślubnej. Niektórzy wybierają krótki wypad nad morze czy w góry, inni długie dalekie podróże. Wiecie, gdzie swój miesiąc miodowy spędziły wasze ulubione gwiazdy? Pamiętacie, gdzie wybrali się Marina i Wojtek Szczęśni, Maja Bohosiewicz i Tomasz Kwaśniewski albo Krzysztof Piątek ze swoją świeżo upieczoną żoną? Zobaczcie naszą galerię, w której przypominamy szczegóły podróży poślubnych polskich gwiazd!

Zobacz także: Gdzie spędzić miesiąc miodowy? Najpopularniejsze kierunki podróży poślubnej

1/6
Marina i Wojciech Szczęsny w podróży poślubnej
Instagram

Marina i Wojciech Szczęsny wzięli ślub w tajemnicy przed mediami. Uroczystość odbyła się w maju 2016 roku w małym miasteczku w Grecji. Po uroczystości piłkarz pojechał na  EURO 2016 i dopiero po kilku tygodniach razem z żoną wybrali się w podróż poślubną. Zakochani polecieli m.in. do Japonii, a później odwiedzili Hawaje.

 

2/6
Maja Bohosiewicz w podróży poślubnej
Instagram

Maja Bohosiewicz wyszła za mąż za Tomasza Kwaśniewskiego w sylwestrową noc. Na ich ślubie nie zabrakło gwiazd takich jak: Zosia Zborowska,  Olga Frycz czy Magdalena Pieczonka. Kilka dni po hucznej imprezie Maja razem z mężem wybrali się w podróż do Dubaju. 

3/6
Krzysztof Piątek i jego żona Paulina na wakacjach
Instagram

Krzysztof Piątek i jego ukochana Paulina wzięli ślub na początku czerwca 2019 roku. Ceremonia odbyła się na Zamku Joannitów w Łagowie, niedaleko Świebodzina i wzięło w niej udział ok. 70 osób. Po ślubie Krzysztof Piątek zabrał swoją żonę w podróż poślubną na Bahamy! 

4/6
Robert Lewandowski w podróży poślubnej
Facebook

A pamiętacie, gdzie w swoją podróż poślubną wybrali się Anna i Robert Lewandowscy? Para ślubowała sobie miłość i wierność małżeńską w 2013 roku  w kościele św. Anny w Serocku, wesele z kolei odbyło się w Trąbkach Nowych. Kilka dni później zakochani polecieli na Seszele! Fotką z miesiąca miodowego pochwalił się wówczas Robert Lewandowski. 

 

5/6
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub

Jednym z najgłośniejszych ślubów minionego roku był ślub Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony. Zakochani ślubowali sobie miłość i wierność małżeńską we wtorek 13 sierpnia. Na uroczystości pojawiło się mnóstwo gwiazd takich jak: Anna Lewandowska, Magdalena Cielecka, Maja Bohosiewicz czy Robert Kupisz. Po pięknym ślubie zakochani wybrali się na krótki wypad nad polskie morze, do Chałup!  

6/6
Emilia Komarnicka w podróży poślubnej
Instagram

Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra zdecydowali się na prawdziwy miesiąc miodowy! Ich romantyczna podróż do Chin trwała kilka tygodni.