Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski w Pradze
Instagram

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski zdradzają szczegóły związku! „Nie ma w tym nic złego”. O czym mówią?

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski w Pradze
Instagram

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski to nie tylko gwiazdy serialu „Rodzinka.pl”, ale obecnie też jedna z najpopularniejszych par. Ich relacje cała Polska miała okazję zobaczyć w programie "Dance dance dance", w którym wspólnie występowali. Oboje pracują na kolejne sukcesy zawodowe, i mimo że są zaręczeni nie planują na razie ślubu!

W rozmowie z „Super Expressem” aktorka zdradziła, jakie mają plany i dlaczego odkładają decyzję o wspólnej przyszłości na później!

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski nie chcą ślubu?

Kiedy Wiktoria i Adam zaręczyli się automatycznie pojawiły się pytania o ślub! Jednak para nie podejmowała tego tematu, a paparazzi wielokrotnie robili im zdjęcia podczas wspólnego imprezowania. Teraz Wiktoria Gąsiewska zdradziła, że taki styl życia im obecnie odpowiada i nie chcą jeszcze brać ślubu.

Między nami wszystko jest dobrze. Jesteśmy młodzi, bawimy się i cieszymy narzeczeństwem, ale o ślubie ani o dzieciach jeszcze nie myślimy. Choć trzeba przyznać, że ludzie nieustannie nas o to pytają... Najpierw chcemy się nacieszyć młodością i wolnością. Na poważne decyzje przyjdzie jeszcze czas - powiedziała młoda gwiazda w rozmowie z "Super Expressem".

A co z decyzją o wspólnym mieszkaniu?

Para nie podjęła jeszcze decyzji o wspólnym zamieszkaniu. Spotykają się od około dwóch lat, ale znają się o wiele dłużej. Ich znajomość rozpoczęła się na planie serialu "Rodzinka.pl". Wiktoria Gąsiewska przyznała, że ma już swoje miejsce w mieszkaniu Adama Zdrójkowskiego.

Mam swoje miejsce w szafie, gdzie trzymam trochę swoich ubrań, i miejsce w łazience na płyn do demakijażu i kilka kosmetyków do pielęgnacji - dodała w rozmowie z tabloidem.

Sądzicie, że związek pary zakończy się małżeństwem?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Buziaczek w przerwie na planie 💙 #love

Post udostępniony przez 🌸Wiktoria Gąsiewska🌸 (@wiktoria_gasiewska)

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski 

Adam Zdrójkowski, Wiktoria Gąsiewska

Para często razem imprezuje

Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski bawią się

 

Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22