Viva! Najpiękniejsi 2013
ONS

Już dzisiaj "Viva"! Najpiękniejsi! Co zobaczymy na wielkiej gali?

Viva! Najpiękniejsi 2013
ONS

Już 10 lutego br. odbędzie się wielka gala finałowa plebiscytu "Viva! Najpiękniejsi", który ściśle połączony jest z akcją charytatywną na rzecz dzieci i młodzieży. Poznamy na niej dwie gwiazdy, które decyzją czytelników otrzymają to prestiżowe wyróżnienie. Wśród nominowanych nie brakuje największych nazwisk z polskiego świata show-biznesu. Przypomnijmy: 20 gwiazd nominowanych do Viva! Najpiękniejsi! Oto oficjalna lista

Transmisję z gali finałowej "Viva! Najpiękniejsi" będziemy mogli zobaczyć na TVP2, a organizatorzy postarali się, aby był to niezapomniany wieczór. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, podczas gali wystąpią na scenie takie gwiazdy jak: Natalia Kukulska, Edyta Górniak, Stanisław Soyka, Justyna Steczkowska, LemON oraz Andrzej Piaseczny. Ceremonię poprowadzi natomiast duet Tomasz Kammel i Monika Richardson.

Dwutygodnik „Viva!” już od 3 lat łączy plebiscyt  „Viva! Najpiękniejsi” z akcją charytatywną „I ty możesz sięgnąć gwiazd!”. Laureaci plebiscytu „Viva! Najpiękniejsi” tworzą Honorową Kapitułę,  która wybiera podopiecznych akcji -  utalentowane dzieci z rodzinnych domów dziecka i rodzin zastępczych.

Będziecie oglądać galę "Viva! Najpiękniejsi"? Na czyj występ najbardziej czekacie?

Zobacz: Oni już wygrali Viva! Najpiękniejsi! Oto pełna lista laureatów z poprzednich lat

  

Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48