Anna Lewandowska w najmodniejszej fryzurze na lato 2020
Instagram

Fryzury na lato 2020: Anna Lewandowska pokochała to uczesanie! Oto jak prosto wyszczuplić twarz 

Anna Lewandowska w najmodniejszej fryzurze na lato 2020
Instagram

Anna Lewandowska wraz z całą rodziną wybrała się na zasłużone wakacje. Urlop w ciepłych krajach to idealny moment na letnie uczesania, które nie tylko zapewniają wygodę i sprawiają, że nie jest gorąco ale również robią wrażenie! Sploty, na które zdecydowała się Anna Lewandowska nie tylko wyglądają bardzo dziewczęco ale również są najbardziej pożądanym uczesaniem tego lata. W dodatku optycznie wysmuklają twarz. Czego chcieć więcej? 

Zobacz także: Oto 4 modne fryzury na lato 2020 dla długich i półdługich włosów

Fryzury na lato 2020: Anna Lewandowska pokochała sploty 

Anna Lewandowska pomimo urlopu nie rezygnuje z treningów. Młoda mama bardzo szybko wraca do formy sprzed ciąży. Podczas rodzinnego wyjazdu wraz z mężem motywują do ćwiczeń na Instagramie. To właśnie na tym nagraniu dojrzeliśmy szałową fryzurę Anny Lewandowskiej! Niby niepozorna a jednak jedna z tych najbardziej pożądanych w tym sezonie. Sploty znów rządzą. Trenerka zdecydowała się na delikatne warkocze plecione już od czubka głowy. Takie upięcie skutecznie wyszczupla buzię i dodaje lekkości. 

Na podobne upięcia niedawno zdecydowały się również Blanka Lipińska czy Ewa Mrozowska. Każda z nich nosi je na swój sposób. Różnorodne techniki zaplatania pozwalają osiągnąć efekty od starannych warkoczy do luźnych i "niedbałych" splotów. Dziewczyny pokochały w tym sezonie nie tylko tradycyjne upięcia na co dzień ale również te bardziej szałowe w stylu Ariany Grande, urozmaicane biżuterią do włosów. 

Lubicie takie uczesania czy nie upinacie swoich włosów?

Zobacz także: Farbowanie odrostu w domu? Zapomnij! Oto 5 fryzur bez farbowania - te triki naprawdę działają!

Anna Lewandowska pokochała warkocze. Takie sploty są idealne na lato. Nie tylko zapewniają wygodę ale również wyszczuplają twarz! 

Anna Lewandowska w najmodniejszej fryzurze na lato 2020
Instagram

Fryzura przetrzyma nawet treningi Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska w najmodniejszej fryzurze na lato 2020
Instagram

Wiele gwiazd postawiło na sploty tego lata. Jest to jedno z ulubionych uczesań Blanki Lipińskiej. Jak widać doskonale sprawdza się również przy krótkich włosach. 

Ewa Mrozowska i Blanka Lipińska w najmodniejszych fryzurach na lato 2020
Instagram

 

Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05