Ewa Krawczyk na Fryderykach 2021
East News/Łukasz Kalinowski/AKPA/PIĘTKA MIESZKO
Newsy

Fryderyki 2021: Wzruszona Ewa Krawczyk dziękuje za Złotego Fryderyka dla Krzysztofa Krawczyka

Złotego Fryderyka dla Krzysztofa Krawczyka ze łzami w oczach odbierała jego żona i menager, Andrzej Kosmala. Ewa Krawczyk wygłosiła wzruszające przemówienie.

W miniony czwartek, 5 sierpnia, odbyła się 27. gala rozdania Fryderyków. Na uroczystości pojawiło się wielu znamienitych artystów i osobistości ze świata show biznesu. Tego wieczoru nie mogło również zabraknąć żony Krzysztofa Krawczyka, Ewy Krawczyk, która wraz z menagerem jej męża, odebrała wyjątkową statuetkę, przyznaną zmarłemu artyście. Był to niezwykle wzruszający moment na gali. Zobaczcie, co ze łzami w oczach powiedziała Ewa Krawczyk, gdy stała na scenie.

Zobacz także: Fryderyki 2021: Plejada gwiazd na rozdaniu muzycznych nagród! Kto otrzymał statuetkę? WYNIKI

To był smutny rok... Odeszło tak wiele wybitnych postaci

Fryderyki 2021: Żona Krzysztofa Krawczyka we wzruszającym przemówieniu

Na tegorocznej gali rozdania Fryderyków 2021, która odbyła się w Netto Arenie w Szczecinie, pojawiła się cała plejada gwiazd, między innymi Natalia Przybysz, Andrzej Piaseczny, Majka Jeżowska, Sanah, czy Krzysztof Zalewski. Była to pierwsza od dawna tak wielka gala z udziałem tak wielu znamienitych artystów. Impreza obfitowała w wiele wzruszających momentów, między innymi obecni w szczecińskiej Netto Arenie  artyści oddali hołd zmarłemu w kwietniu Krzysztofowi Krawczykowi, śpiewając jego największe przeboje.

To jednak nie był jedyny moment, podczas którego upamiętniono zmarłego muzyka. Krzysztofowi Krawczykowi przyznano Złotego Fryderyka, którego odebrali odebrali Andrzej Kosmala i Ewa Krawczyk.

 

- Krzysztofie, gdziekolwiek jesteś, ten Złoty Fryderyk jest Twój. Szanowna Akademio. Zrządzeniem losu dzisiaj mijają 4 miesiące od śmierci Krzysztofa. Odszedł spełniony, ze świadomością, że otrzymał tego Złotego Fryderyka, który jest ukoronowaniem wszystkich nagród, które otrzymał. Jeszcze w marcu kiedy poinformowałem go o tym fakcie, na jego twarzy zagościł przepiękny uśmiech. Nie wiem czy to nie był ostatni uśmiech, jaki zobaczyłem na jego twarzy. Krzysiu, pozwolisz, że Złotego Fryderyka, przekażę na ręce kobiety Twojego życia - powiedział Andrzej Kosmala. 

Żona Krzyszstofa Krawczyka na Fryderykach
AKPA/PIĘTKA MIESZKO

Zobacz także: Fryderyki 2021: Pocałunek Krzysztofa Zalewskiego i Ralpha Kamińskiego na gali! 

Andrzej Kosmala przekazał statuetkę Ewie Krawczyk, która stała u jego boku. Żonie Krzysztofa Krawczyka, trudno było powstrzymać łzy. Łamiącym głosem powiedziała tylko: 

- Krzysiu, gdziekolwiek jesteś, ja bardzo tęsknię, bardzo kocham... Dziękuję Państwu bardzo

Ewa Krawczyk przemawia na Fryderykach 2021
AKPA/PIĘTKA MIESZKO

Po wręczeniu statuetki, Kasia Lins wykonała jeden z najpopularniejszych utworów Krzysztofa Krawczyka, "Bo jesteś ty". Z kolei Ania Dąbrowska i Gromee zaśpiewali  piosenkę "To co w życiu ważne". Widać było, że również śpiewającym artystom, trudno było powstrzymać emocje.

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku. Kiedy odbywała się gala rozdania Fryderyków, minęły dokładnie 4 miesiące od jego śmierci. Nagrodę odebrała jego żona, która z trudem powstrzymywała łzy, gdy stała na scenie...

Żona Krzysztofa Krawczyka odebrała złotego Fryderyka
East News/Łukasz Kalinowski

Fryderyki 2021: Gwiazdy na gali
EastNews
Newsy
Fryderyki 2021: Plejada gwiazd na rozdaniu muzycznych nagród! Kto otrzymał statuetkę? WYNIKI
Fryderyki 2021 rozdane! Kto otrzymał najważniejszą muzyczną nagrodę? Na gali plejada gwiazd: Sanah, Natalia Nykiel, Krzysztof Zalewski, Piasek, Lanberry... Zobaczcie zdjęcia i poznajcie laureatów!

Plejada gwiazd pojawiła się na tegorocznej gali rozdania Fryderyków 2021, która odbyła się w Netto Arenie w Szczecinie! Wśród nich m.in. Krzysztof Zalewski, Natalia Nykiel, Natalia Przybysz, Andrzej Piaseczny, Majka Jeżowska, sanah, Margaret, Kayah czy Viki Gabor. Kto otrzymał najważniejszą muzyczną statuetkę w Polsce? Jak prezentowały się gwiazdy? Zobaczcie zdjęcia i poznajcie laureatów! [ARTYKUŁ AKTUALIZOWANY NA BIEŻĄCO] Fryderyki 2021: Zdjęcia z gali! Odważne Jabłońska i Lanberry, stylowa Nykiel To pierwsza od dawna tak wielka gala z udziałem wielu gwiazd. Tegoroczne rozdanie Fryderyków można było oglądać m.in. w TVN (od 21, wcześniej, od 19. m.in. na Player.pl).  Obecni artyści nie tylko odbierali statuetki za muzyczne osiągnięcia za zeszły rok, ale również oddali hołd zmarłemu w tym roku Krzysztofowi Krawczykowi, śpiewając w duetach jego największe przeboje. Kto pojawił się na imprezie? Najwięksi i najpopularniejsi artyści polskiej sceny muzycznej, a wśród nich nominowana w kilku kategoriach Natalia Nykiel. Artystka zaprezentowała się na ściance w krótkiej, niebieskiej kreacji. W oczy rzucała się również jej piękna opalenizna! Na scenie zaś zaśpiewała hit Republiki "Biała flaga". Na gali Fryderyki 2021 nie mogło zabraknąć Krzysztofa Zalewskiego, nominowanego aż w pięciu kategoriach (obok sanah to tegoroczny rekord) oraz Natalii Przybysz (tym razem bez nominacji), która zaśpiewała hit Krzysztofa Krawczyka "Trudno tak". Do historii Fryderyków przejdzie jednak pocałunek Zalewskiego z wręczającym mu nagrodę, Ralphem Kamińskim. 18-letnia Zuzanna Jabłońska wywołała niemałą sensację swoją ekscentryczną stylizacją. Młoda gwiazda otrzymała nominację w kategorii Album Roku Pop za krążek "Psycho". Na klasykę, czyli czarną...

Fryderyki 2021: Viki Gabor
EastNews
Newsy
Fryderyki 2021: Viki Gabor przeszła metamorfozę! Zaskoczyła nową fryzurą na gali
Na gali Fryderyków 2021, Viki Gabor olśniła wszystkich swoją nową fryzurą! W takiej odsłonie chyba jeszcze jej nie widzieliśmy! Zmiana na plus?

Viki Gabor pomimo młodego wieku, już zdążyła zaskarbić serca tysięcy fanów i rozgrzać polską scenę muzyczną. 14-letnia artystka ostatnio pojawiła się nawet na gali rozdania Fryderyków 2021 i zachwyciła wszystkich swoim odmienionym wyglądem! Dotychczas na jej głowie mogliśmy podziwiać zazwyczaj długie proste włosy i charakterystyczną grzywkę. Na wspomnianej gali, dominowała jednak u niej burza loków! Zobaczcie sami, jaką metamorfozę na przestrzeni lat przeszła młoda artystka. Zobacz także:   Fryderyki 2021: Wzruszona Ewa Krawczyk dziękuje za Złotego Fryderyka dla Krzysztofa Krawczyka Fryderyki 2021: Viki Gabor w nowej fryzurze! Viki Gabor  szturmem wkroczyła do show biznesu, jako zaledwie 12-letnia dziewczynka. W 2019 roku wzięła udział w programie "The Voice Kids" , w którym doszła aż do wielkiego finału. Od tej pory jej kariera zaczęła nabierać zawrotnego tempa, które dodatkowo napędziła jeszcze wygrana Eurowizji Junior 2019 . Teraz jej przeboje zna cała Polska, a dla wielu nastolatków, Viki Gabor jest prawdziwą idolką. Dzięki głosom fanów, to właśnie młoda wokalistka wygrała również nasz plebiscyt na Gwiazdę Party Young ! Zobacz także:   Fryderyki 2021: Plejada gwiazd na rozdaniu muzycznych nagród! Kto otrzymał statuetkę? WYNIKI Viki Gabor oczywiście pojawia się na wielu eventach i koncertach. W miniony czwartek 5. sierpnia, mogliśmy ją zobaczyć na  gali rozdania Fryderyków 2021 . Artystka zachwyciła wszystkich swoim odmienionym wyglądem! Młoda gwiazda tego wieczoru postawiła na oryginalny kombinezon w odcieniu butelkowej zieleni oraz wygodne, sportowe buty. Jednak tym razem szczególną uwagę zwraca jej odmieniona fryzura! Viki zrezygnowała z grzywki i prostych włosów - postawiła na burzę loków, w której wygląda...

Fryderyki 2021: Kayah, Viki Gabor, sanah
East News
Newsy
Fryderyki 2021: nominowani, kiedy i gdzie oglądać, kto wystąpi PEŁNA LISTA
Już w czwartek, 5 sierpnia uroczysta gala wręczenia nagród muzycznych Fryderyki 2021. Wydarzenie tym razem odbędzie się w Szczecinie. Sprawdź, kto wystąpi na gali i gdzie będzie można obejrzeć transmisje z koncertu?

Fryderyki to jedne z najważniejszych nagród muzycznych w Polsce. Sama nominacja do nagrody jest dla artysty sporym wyróżnieniem. Jury Fryderyków docenia muzyków w wielu kategoriach - od muzyki rozrywkowej po jazz i muzykę klasyczną. Nagrody w tej ostatniej kategorii zostały już przyznane w czerwcu.  Zobacz także:   Polsat SuperHit Festiwal 2021: Kayah, Wiki Gabor, Justyna Steczkowska i inne gwiazdy zachwyciły w Sopocie!  Fryderyki 2021: Na scenie Sanah, Kayah, Viki Gabor i Margaret Ta edycja wręczenia nagród muzycznych zostanie zdominowana przez kobiety. Na scenie pojawi się wiele wspaniałych kobiecych głosów. Wokalistki zaśpiewają solo jak i w duetach. Widzowie będą mogli podziwiać  Margaret , Kayah i Viki Gabor , Anię Dąbrowską, Sanah , Natalię Nykiel, Hanię Rani i Melę Koteluk, Lanberry, Natalię Przybysz czy Natalię Szroeder . Na scenie nie zabraknie uzdolnionych wokalistów w tym Ralpha Kamińskiego, Vito Bambino, czy Gromeego. Jednak zanim zabrzmią utwory znanych wokalistów to wszyscy artyści złożą hołd zmarłemu w kwietniu Krzysztofowi Krawczykowi , wykonując jedną z jego piosenek. Już w marcu uhonorowano Krawczyka Złotym Fryderykiem w kategorii muzyki rozrywkowej za całokształt osiągnięć artystycznych. Transmisja Fryderyków w TVN i Playerze, wśród prowadzących Prokop i Drzewiecka  Wydarzenie będzie transmitowane na żywo w telewizji TVN o godzinie 21:00, na Playerze oraz w Onecie. Uroczystość poprowadzą dziennikarze związani ze stacją TVN Marcin Prokop i Gabi Drzewiecka, dziennikarz Radia Zet Robert Karpowicz oraz piosenkarka Mery Spolsky. Gala po raz pierwszy odbędzie się w Szczecinie, a dokładniej w Netto Arenie.  Lista nominowanych artystów do Fryderyków 2021  Podczas gali poznamy laureatów w dziewiętnastu...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik