Jury konkursu Fresh Fashion Awards
mat. prasowe

Fresh Fashion Awards - wybierz najlepszego projektanta! Sokołowska, Maffashion, Sablewska i inni w jury konkursu

Jury konkursu Fresh Fashion Awards
mat. prasowe

Już 25 maja w Fabryce Samochodów Osobowych odbędzie się wielki finał pierwszej edycji Fresh Fashion Awards powered by NOIZZ. Jurorzy i publiczność wybiorą najlepszego projektanta, który w nagrodzie będzie miał możliwość udziału w kampanii promocyjnej "Powered by NOIZZ" w portalach Noizz i Onet o wartości pół miliona złotych, oraz profesjonalną kampanię wizerunkową autorstwa Jana Kriwola. 

 

Kupisz, Maffashion, Kasia Sokołowska, Maja Sablewska... Oto jury!

8 maja odbyły się pierwsze obrady jury w skład którego wchodzą: Maffashion, Kasia Sokołowska, Maja Sablewska, Robert Kupisz, Michał Łojewski, Marek Dorobisz oraz duet Lange&Lange. Spośród 70 zgłoszeń jurorzy wybrali 10 najlepszych marek, które teraz mogą ocenić internauci. Wśród tej dziesiątki znajduje się troje finalistów , wskazanych jednogłośnie przez jury. 

Zgłoszenia konkursowe były bardzo zróżnicowane. Z jednej strony finałowa trójka zaprezentowała kolekcje wyróżniające się bardzo wysokim poziomem, myślę, że śmiało można powiedzieć, że był to poziom międzynarodowy. Z drugiej strony, pojawiły się zgłoszenia, które odrzuciliśmy już na samym początku obrad- przyznał Robert Kupisz. 

Na stronie noizz.pl/fresh-fashion-awards znajdziecie 10 wybranych przez jury marek, które mają szansę wygrać w konkursie  Fresh Fashion Awards. Zapraszamy do głosowania, które będzie trwać do 23 maja!

 

Zobacz także: Maja Sablewska pokochała dżins! To jeden z najmodniejszych trendów na wiosnę 2017! SHOPPING

 

Jury konkursu Fresh Fashion Awards
mat. prasowe

Więcej na temat Maffashion Maja Sablewska
Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22