Finał Miss Polonia odwołany
ONS

Finał Miss Polonia odwołany! Organizatorzy ujawnili zaskakujący powód

Finał Miss Polonia odwołany
ONS

Odkąd wybuchła afera z Małgorzatą Herde w roli głównej i okazało się, że nie wypłaca ona należności swoim gwiazdom, konkurs Miss Polonia stanął pod znakiem zapytania. Ostatecznie menadżerka celebrytek, która pełniła również funkcję dyrektorki tej prestiżowej imprezy, została zwolniona z piastowanego stanowiska. Te wydarzenia spowodowały, że kolejna edycja konkursu piękności została przesunięta. Zobacz: Herbuś przerywa milczenie w sprawie Herde. Sporo się zmieniło po jej zwolnieniu

Obecna Miss Polonia, Paulina Krupińska, która pełni honory nieco dłużej niż powinna, będzie musiała jeszcze zdobyć się na cierpliwość. Organizatorzy konkursu podczas, którego wybiera się najpiękniejszą Polkę ogłosili właśnie, że wybory zostaną przesunięte na przyszły rok. W oficjalnym oświadczeniu czytamy, że powodem jest nagła rezygnacja reżysera gali:

Niestety mimo zaawansowanych przygotowań i ogromnego wkładu całego zespołu tworzącego konkurs Miss Polonia, z przyczyn od nas zupełnie niezależnych telewizyjny finał nie może odbyć się w planowanym terminie 20 grudnia. Gala finałowa podczas której wybrana zostanie Miss Polonia 2014, odbędzie się w pierwszych miesiącach 2015 roku. Powodem jest nagła rezygnacja reżysera gali na 6 tygodni przed datą emisji. W związku z niezwykle trudną sytuacją w jakiej niespodziewanie postawione zostało Biuro Miss Polonia, jak i zaangażowani w projekt sponsorzy gali, a przede wszystkim finalistki, rozpoczęliśmy natychmiastowe działania mające na celu doprowadzić do jak najszybszej emisji gali z nowym reżyserem.


Piękna Paulina Krupińska musi jeszcze poczekać, aby przekazać koronę swojej następczyni. Znowu.

Zobacz: Krupińska udzieliła kilku rad nowej kandydatce na Miss Universe. Jedną musi wziąć mocno do serca
 
 

Krupińska i jej następczyni na Miss Universe na jednej imprezie:

Więcej na temat Paulina Krupińska Miss Polonia
Przeładuj

Czy Marlena i Seweryn z "Rolnik szuka żony" naprawdę się rozstali? Zobacz ich historię miłości

zobacz 02:12