Powstanie film o Nigelli
ONS

Powstanie film o upadku legendy. Kto zagra słynną Nigellę Lawson?

Powstanie film o Nigelli
ONS

Nigella Lawson od wielu lat była ulubienicą Brytyjczyków. Jej programy kulinarne cieszyły się ogromną popularnością, a ona ujmowała telewidzów swoim humorem i naturalnością. Idealny wizerunek Nigelli zburzył jednak rozwód z milionerem, który odbywa się w atmosferze skandalu. Były mąż szybko jednak znalazł pocieszenie w ramionach innej znanej kobiety. Przypomnijmy: Mąż Nigelli spotyka się z brytyjską gwiazdą

Rozwód to nie jedyne zmartwienie Nigelli. Równoległe procesuje się z dwoma byłymi asystentkami, a podczas rozpraw została oskarżona m.in. o palenie marihuany i zażywanie kokainy. Choć gwiazda może liczyć na wsparcie swoich fanów, którzy stoją za nią murem, jej idealny dotąd wizerunek kruszy się z każdą kolejną publikacją w tabloidach. Taki medialny upadek ikony telewizji to doskonały materiał na film i jak donosi "The Sun", Hollywood już planuje dużą produkcję o życiu Nigelli.

Brytyjski dziennik, a za nim kolejne amerykańskie portale podają, że zdjęcia do filmu o Nigelli mają się rozpocząć jeszcze w tym roku, w głównej roli zaś producenci wymarzyli sobie... Angelinę Jolie. Słynna aktorka ponoć rozważa nawet taką propozycję.
 

Angelina miała w tym roku odpocząć i poświęcić się tylko i wyłącznie rodzinie, ale nie ukrywa, że ten projekt jest bardzo kuszący. Widziała co dzieje się wokół Nigelli w ostatnich miesiącach, a prywatnie uważa ją za niesamowitą kobietę - donosi źródło "The Sun".


Angelina pasuje waszym zdaniem do roli Nigelli? My widzimy mały zgrzyt "rozmiarowy" ;)

Zobacz: Angelina ma problemy ze zdrowiem: "Byliśmy przekonani, że nie żyje"

Nigella Lawson


Nigella Lawson w Londynie:

Więcej na temat Nigella Lawson
Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41