Angelina Jolie zasłabła na planie filmowym
ONS

Angelina ma problemy ze zdrowiem: Byliśmy przekonani że nie żyje

Angelina Jolie zasłabła na planie filmowym
ONS

Angelina Jolie to prawdziwa kobieta-instytucja. Kilka miesięcy temu przeszła zabieg usunięcia obu piersi, ale gwiazda się nie oszczędza. Misje humanitarne w odległych zakątkach świata, zdjęcia do kolejnego filmu i przede wszystkim wychowywanie gromadki dzieci - tak teraz wygląda życie gwiazdy. Przypomnijmy: Uśmiechnięta Angelina leci z dziećmi na plan filmu do Australii

Od lat natomiast niepokój budzi jej bardzo szczupła, a zdaniem wielu nawet anorektyczna, sylwetka. Angelina nigdy nie przyznała się do anoreksji i twierdzi, że odżywa się zupełnie normalnie, ale jest coraz mniej osób, które jej wierzą. Zagraniczne media donoszą bowiem o fatalnym samopoczuciu aktorki, która obecnie nagrywa film "Unbroken". Według relacji "National Enquirer" kilka dni temu Jolie zemdlała podczas zdjęć. Ekipa produkcyjna najadła się nie lada strachu.

Kiedy Angelina upadła na ziemię, część ekipy zupełnie nie wiedziała co się dzieje. Nagle wszyscy do niej podbiegli i byli przekonani, że jest poważnie chora albo - co gorsza - martwa. Była okropnie blada i z trudem oddychała. Nie chciała jednak jechać do szpitala - informuje źródło gazety.


Miejmy nadzieję, że to tylko plotki i gwiazda dba o swoje zdrowie. Jej szczupła figura owiana jest legendą. Myślicie, że naprawdę się głodzi?

Zobacz: Brad Pitt oświadczył się Angelinie

Zjawiskowa Angelina Jolie i Brad Pitt w Cannes:

Więcej na temat Angelina Jolie choroby gwiazd
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48