Filip Chajzer
ONS/Facebook

Filip Chajzer pochwalił się świadectwem maturalnym. Co dziennikarz miał z polskiego? Zdziwicie się!

Filip Chajzer
ONS/Facebook

Filip Chajzer pochwalił się swoim świadectwem maturalnym na Facebooku. Na profilu popularnego dziennikarza pojawiły się zdjęcia, na których uwagę przyciąga nie tylko licealna fryzura Filipa, ale również jego oceny.

Dziś w Polsce ruszyły matury. Do pierwszego egzaminu z języka polskiego w formie pisemnej przystąpił m.in. tegoroczny maturzysta Rafał Jonkisz. Jaką ocenę dostanie? Dowiemy się zapewne za jakiś czas. Wiemy natomiast, że Filip Chajzer, choć dziś jest mistrzem ciętej riposty i zgrabnego posługiwania się językiem ojczystym, na maturze wcale się nie popisał...

Matura... a więc to już 13 lat... Jak ten czas za... szybko leci:) dostateczny z polaka? Wstyd wrócił:) szkoda, że nie było oceny za zaczes na beverly hills 90210... - napisał dziennikarz na swoim koncie.

Pozostałe oceny Filipa na świadectwie maturalnym są już trochę lepsze, chociaż spodziewaliśmy się więcej. ;) Przyszły dziennikarz pisemny egamin z historii zdał na ocenę dobrą. Egzaminy ustne natomiast poszły mu następująco: język polski - dobry, historia - bardzo dobry, język angielski - dobry. Mimo kiepskiej oceny z polskiego, nie przeszkodziło to Filipowi Chajzerowi zostać gwiazdorem dziennikarstwa. Na szczęście w szkole Filip nadrabiał fryzurą. ;) Musicie zobaczyć jego zdjęcie z liceum!

 

Zobacz też: Filip Chajzer miał 2,8 promila w pracy. I to o 8.00 rano! Materiał wyemitowano w "Dzień Dobry TVN".

 

Filip Chajzer pochwalił się swoim świadectwem maturalnym na Facebooku.

Filip Chajzer
Facebook

Filip w szkole miał szałową fryzurę. ;)

Filip Chajzer
Facebook

Ale jego oceny nie zrobiły na nas równie piorunującego wrażenia. ;)

Filip Chajzer
Facebook

Więcej na temat Filip Chajzer
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17