Filip Chajzer
Eastnews

Filip Chajzer pierwszy raz po śmierci syna: „Wylądowałem na księżycu”

Filip Chajzer
Eastnews

Tragedia, która spotkała Filipa Chajzera wstrząneła wszystkimi. Dziennikarz po śmierci syna odizolował się od mediów i nie komunikował się z fanami na swojej stronie.

Rodzina Filipa i sam dziennikarz musiał też zmierzyć się z hejterami internetowymi, którzy atakowali Chajzera w tych trudnych dla niego chwilach.

Po okresie milczenia dziennikarz stara się wrócić do normalnego życia, o czym poinformował na Facebooku. Chajzer dodał wpis, w którym napisał, że zaczyna od małych kroków, ale są one dla niego bardzo ważne:

Wylądowałem dzisiaj wieczorem na księżycu... bo tak w moim stanie można nazwać zwykłe wyjście na rower. Taki mały krok w stosie codziennych upadków i katastrof... to był mój pierwszy mały/wielki cel. Po księżycu czas na planety. Dziękuję za wszystkie dobre słowa, myśli, modlitwy. Jest ich tak dużo i są tak wyjątkowe jak piękna i wyjątkowa jest ta noc. Ps. Pomyłka - dziękujemy!!!

Trzymamy kciuki za Filipa.

Zobacz: Zygmunt Chajzer: "Filip jest pod stałą opieką psychologa"

Zobacz: Ludzie wspierają Filipa Chajzera.
 

 

Wylądowałem dzisiaj wieczorem na księżycu... bo tak w moim stanie można nazwać zwykłe wyjście na rower. Taki mały krok w...

Posted by Filip Chajzer on 4 sierpnia 2015
 

 

Moi kochaniTen wpis jest ponad moją siłę jak zresztą wszystko od zeszłego tygodnia. Straciłem moje dziecko. Syna, któ...

Posted by Filip Chajzer on 19 lipca 2015

 

Więcej na temat Filip Chajzer
Przeładuj

Ostatnie pożegnanie Pawła Królikowskiego. Zapamiętamy jego uśmiech i dobre serce!

zobacz 01:36