Ania i Jakub z Rolnik szuka żony
Ania i Jakub z Rolnik szuka żony

Fanki wspierają Annę z "Rolnik szuka żony" po krytycznych komentarzach na temat rozstania z Jakubem!

Ania i Jakub z Rolnik szuka żony
Ania i Jakub z Rolnik szuka żony

Anna i Kuba z "Rolnik szuka żonyrozstali się. Para postanowiła zakończyć swój związek w spokoju i przyjacielskiej relacji, jednak w sieci pojawiło się mnóstwo krytycznych komentarzy, które dotyczą głównie Anny! Zdaniem niektórych Internautów to ona miałaby odpowiadać za rozstanie, bo z jej strony nie widzieli zaangażowania w tę relację. Kobieta zaprzeczyła tym zarzutom i napisała w oświadczeniu:

Między nami narodziło się uczucie choć z mojej strony było mniej widoczne przed kamerami to było. (...) Tak jak cieszyliście się naszym szczęściem tak docencie proszę że rozstajemy się w spokoju i każdy z nas przeżywa to na swój sposób. Dziękuję za wsparcie i miłe słowa ale kłótnie słowne pod postami są naprawdę nie potrzebne. - czytamy na Instagramie Anny Stelmaszczyk.

Fanki Anny z "Rolnika" bronią jej przed niesłusznymi zarzutami!

Po fali krytycznych komentarzy, które pojawiły się na instagramowym koncie Anny i zarzutach, że to ona jest odpowiedzialna za rozstanie z Kubą, przyszedł czas na obronę! Jej fanki piszą wprost, że uczestniczka "Rolnika" nie powinna przejmować się zarzutami od osób, które jej nie znają i tak naprawdę swoją opinię opierają jedynie na tym, co wiedzieli w programie:

Wydaje się Pani być dojrzałą, uczciwą i szczerą od początku do końca osobą. Na pewno wie Pani, że nigdy nie dogodzi Pani wszystkim. To, co czuliście Państwo do siebie, wiecie tylko Wy. Co Was poróżniło, również. Zarzuty co do Pani, że Pan Jakub był w Panią wpatrzony jak w obrazek, a Pani od początku trzymała dystans są po prostu śmieszne. Bo jaki to zarzut? Że kobieta jest ostrożna, powściągliwa? Według mnie to postawa godna pochwały, a nie hejtu, jaki na Panią spłynął. - napisała w obronie Anny jedna  z Internautek.

Potem pojawiły się kolejne komentarze od obserwatorek Anny, które stanęły w jej obronie i doceniły szczerą postawę kobiety:

Kibicowałam Wam w programie i kibicuję każdemu z osobna dalej

Każda decyzja dyktowana sercem wychodzi nam na dobre .Wszystko sie dobrze ułoży

Rozumiem Cię Aniu że chcecie to przejść na swój sposób

Przykre ale prawdziwe ludzie są pełni nienawiści jadu . Musisz nad tym przejść do porządku dziennego i nie wdawać się w dyskusje bo to nic nie da.

Bardzo przykre,ale trzymam kciuki za każdego z osobna ❤️

Jak się okazuje uczestniczka "Rolnik szuka żony" po głośnym rozstaniu z Jakubem może liczyć na mnóstwo słów wsparcia, a jej ostatnie oświadczenie zamknęło dyskusję na temat tego, kto ponosi winę za zakończenie związku, co potwierdził Jakub w swoim komentarzu:

Życie pisze różne scenariusze, raz lepsze, raz gorsze. Niestety mój związek z Anią zakończył się. Ostatnie tygodnie pokazały nam, że różnimy się w zbyt wielu sprawach, by zaryzykować i iść wspólnie przez życie do końca naszych dni. Nie żałuję żadnej chwili spędzonej razem z Anią i jej synkiem, mam nadzieję, że jeszcze spotkamy się kiedyś jako znajomi. Życzcie nam powodzenia. Kuba- czytamy na profilu Jakuba na Instagramie.

Para ze względu na różnice i inne wizje rodziny zdecydowała się rozstać i nie pozostaje nic innego, jak uszanowanie ich decyzji!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zgłaszając się do programu oboje chcieliśmy znaleźć bliską nam osobę. Oboje podczas nagrań byliśmy bardzo szczęśliwi i wierzcie lub nie ale nie jest mi miło czytać złe rzeczy na temat Kuby a jemu na mój temat. Choć wiem że każdy ma prawo do wyrażenia własnej opinii to pokażmy klasę i szacunek do innych. Między nami narodziło się uczucie choć z mojej strony było mniej widoczne przed kamerami to było. Niestety są rzeczy które pomimo uczucia nie jesteśmy w stanie przeskoczyć. Oboje cały czas byliśmy szczerzy bo to nie był serial a prawdziwa historia. Uszanujcie naszą decyzję, czy każdy z Was od razu poznał tą odpowiednią osobę? Przeżyliśmy kolejną lekcję życia która napewno wniesie coś dobrego do naszego życia. Tak jak cieszyliscie się naszym szczęściem tak docencie proszę że rozstajemy się w spokoju i każdy z nas przeżywa to na swój sposób. Dziękuję za wsparcie i miłe słowa ale kłótnie słowne pod postami są naprawdę nie potrzebne. Życie toczy się dalej i cieszmy się tym co mamy.

Post udostępniony przez Anna Stelmaszczyk (@asjszjn)

 

Anna Stelmaszczyk wydała oświadczenie, w którym prosi o "uszanowanie decyzji".

Anna z Rolnik Szuka Żony
Instagram

Anna i Jakub byli uznani za najsympatyczniejszą parę 6. edycji "Rolnik szuka żony".

Ania i Jakub z "Rolnik szuka żony" rozstali się
Instagram, fot. Milena Fleter

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08