Ania i Jakub z Rolnik szuka żony
Ania i Jakub z Rolnik szuka żony
Newsy

Fanki wspierają Annę z "Rolnik szuka żony" po krytycznych komentarzach na temat rozstania z Jakubem!

Anna po rozstaniu z Jakubem musiała się zmierzyć z zarzutami, że to ona odpowiada za rozpad ich związku. Teraz jej fanki bronią kobiety! Zobaczcie, co napisały...

Anna i Kuba z "Rolnik szuka żonyrozstali się. Para postanowiła zakończyć swój związek w spokoju i przyjacielskiej relacji, jednak w sieci pojawiło się mnóstwo krytycznych komentarzy, które dotyczą głównie Anny! Zdaniem niektórych Internautów to ona miałaby odpowiadać za rozstanie, bo z jej strony nie widzieli zaangażowania w tę relację. Kobieta zaprzeczyła tym zarzutom i napisała w oświadczeniu:

Między nami narodziło się uczucie choć z mojej strony było mniej widoczne przed kamerami to było. (...) Tak jak cieszyliście się naszym szczęściem tak docencie proszę że rozstajemy się w spokoju i każdy z nas przeżywa to na swój sposób. Dziękuję za wsparcie i miłe słowa ale kłótnie słowne pod postami są naprawdę nie potrzebne. - czytamy na Instagramie Anny Stelmaszczyk.

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Fanki Anny z "Rolnika" bronią jej przed niesłusznymi zarzutami!

Po fali krytycznych komentarzy, które pojawiły się na instagramowym koncie Anny i zarzutach, że to ona jest odpowiedzialna za rozstanie z Kubą, przyszedł czas na obronę! Jej fanki piszą wprost, że uczestniczka "Rolnika" nie powinna przejmować się zarzutami od osób, które jej nie znają i tak naprawdę swoją opinię opierają jedynie na tym, co wiedzieli w programie:

Wydaje się Pani być dojrzałą, uczciwą i szczerą od początku do końca osobą. Na pewno wie Pani, że nigdy nie dogodzi Pani wszystkim. To, co czuliście Państwo do siebie, wiecie tylko Wy. Co Was poróżniło, również. Zarzuty co do Pani, że Pan Jakub był w Panią wpatrzony jak w obrazek, a Pani od początku trzymała dystans są po prostu śmieszne. Bo jaki to zarzut? Że kobieta jest ostrożna, powściągliwa? Według mnie to postawa godna pochwały, a nie hejtu, jaki na Panią spłynął. - napisała w obronie Anny jedna  z Internautek.

Potem pojawiły się kolejne komentarze od obserwatorek Anny, które stanęły w jej obronie i doceniły szczerą postawę kobiety:

Kibicowałam Wam w programie i kibicuję każdemu z osobna dalej

Każda decyzja dyktowana sercem wychodzi nam na dobre .Wszystko sie dobrze ułoży

Rozumiem Cię Aniu że chcecie to przejść na swój sposób

Przykre ale prawdziwe ludzie są pełni nienawiści jadu . Musisz nad tym przejść do porządku dziennego i nie wdawać się w dyskusje bo to nic nie da.

Bardzo przykre,ale trzymam kciuki za każdego z osobna ❤️

Jak się okazuje uczestniczka "Rolnik szuka żony" po głośnym rozstaniu z Jakubem może liczyć na mnóstwo słów wsparcia, a jej ostatnie oświadczenie zamknęło dyskusję na temat tego, kto ponosi winę za zakończenie związku, co potwierdził Jakub w swoim komentarzu:

Życie pisze różne scenariusze, raz lepsze, raz gorsze. Niestety mój związek z Anią zakończył się. Ostatnie tygodnie pokazały nam, że różnimy się w zbyt wielu sprawach, by zaryzykować i iść wspólnie przez życie do końca naszych dni. Nie żałuję żadnej chwili spędzonej razem z Anią i jej synkiem, mam nadzieję, że jeszcze spotkamy się kiedyś jako znajomi. Życzcie nam powodzenia. Kuba- czytamy na profilu Jakuba na Instagramie.

Para ze względu na różnice i inne wizje rodziny zdecydowała się rozstać i nie pozostaje nic innego, jak uszanowanie ich decyzji!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zgłaszając się do programu oboje chcieliśmy znaleźć bliską nam osobę. Oboje podczas nagrań byliśmy bardzo szczęśliwi i wierzcie lub nie ale nie jest mi miło czytać złe rzeczy na temat Kuby a jemu na mój temat. Choć wiem że każdy ma prawo do wyrażenia własnej opinii to pokażmy klasę i szacunek do innych. Między nami narodziło się uczucie choć z mojej strony było mniej widoczne przed kamerami to było. Niestety są rzeczy które pomimo uczucia nie jesteśmy w stanie przeskoczyć. Oboje cały czas byliśmy szczerzy bo to nie był serial a prawdziwa historia. Uszanujcie naszą decyzję, czy każdy z Was od razu poznał tą odpowiednią osobę? Przeżyliśmy kolejną lekcję życia która napewno wniesie coś dobrego do naszego życia. Tak jak cieszyliscie się naszym szczęściem tak docencie proszę że rozstajemy się w spokoju i każdy z nas przeżywa to na swój sposób. Dziękuję za wsparcie i miłe słowa ale kłótnie słowne pod postami są naprawdę nie potrzebne. Życie toczy się dalej i cieszmy się tym co mamy.

Post udostępniony przez Anna Stelmaszczyk (@asjszjn)

 

Anna Stelmaszczyk wydała oświadczenie, w którym prosi o "uszanowanie decyzji".

Anna z Rolnik Szuka Żony
Instagram

Anna i Jakub byli uznani za najsympatyczniejszą parę 6. edycji "Rolnik szuka żony".

Ania i Jakub z
Instagram, fot. Milena Fleter

 

 

Quiz o parach z programu "Rolnik szuka żony"
Mat. prasowe
TV-Show
Trudny quiz dla fanów "Rolnik szuka żony"! O kim mowa? O Ilonie i Adrianie, czy Jakubie i Ani?

6. edycja programu "Rolnik szuka żony" połączyła aż dwie pary: Jakuba i Annę oraz Ilonę i Adriana. Niestety, wczoraj okazało się, że pierwszy z tych związków nie przetrwał próby czasu. 

Tak czy inaczej pary w błyskawicznym tempie zyskały sympatię widzów. Jeśli ty również jesteś ich fanem, przygotowany przez nas quiz nie powinien sprawić ci trudności. Rozwiąż go i sprawdź, jak dobrze znasz Adriana i Ilonę oraz Annę i Jakuba. Nie zapomnij pochwalić się wynikiem!

Zobacz także: Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" zamieszkali razem? To zdjęcie nie zostawia żadnych wątpliwości

6. edycja programu "Rolnik szuka żony" połączyła aż dwie pary: Jakuba i Annę oraz Ilonę i Adriana. Niestety, wczoraj okazało się, że pierwszy z tych związków nie przetrwał próby czasu.  Tak czy inaczej pary w błyskawicznym tempie zyskały sympatię widzów. Jeśli ty również jesteś ich fanem, przygotowany przez nas quiz nie powinien sprawić ci trudności. Rozwiąż go i sprawdź, jak dobrze znasz Adriana i Ilonę oraz Annę i Jakuba. Nie zapomnij pochwalić się wynikiem! Zobacz także:  Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" zamieszkali razem? To zdjęcie nie zostawia żadnych wątpliwości

Anna z Rolnik Szuka Żony
Instagram
TV-Show
Ania z "Rolnik szuka żony" wydała nowe oświadczenie! "Uszanujcie naszą decyzję"
Ania z "Rolnik szuka żony" wydała kolejne oświadczenie. Ma dość hejtu!

Tym rozstaniem żyją wszyscy fani programu "Rolnik szuka żony" ! Gdy okazało się, że Ania i Jakub nie są już razem, w sieci rozpętało się piekło. Internauci obwiniają głównie Annę i zarzucają jej, że nie umiała pokochać rolnika. Kobieta najwyraźniej ma tego dość, ponieważ zamieściła na swoim Instagramie kolejne oświadczenie. Poznajcie jego treść! Anna z "Rolnik szuka żony" apeluje do internautów Fani programu "Rolnik szuka żony" nie mogą pogodzić się z faktem, że ich ulubiona para zdecydowała się na rozstanie. Niektórzy wprost mówią, że winę za ten stan rzeczy ponosi Anna.  (...) Od początku dawałaś odczuć, że on Cię nie pociąga fizycznie ani nie jest w twoim typie, starałaś się na siłę przełamać to, że nie wygląd jest najważniejszy, a jednak nie wyszło. Życzę ci szczęścia i rozsądku, zanim będziesz chciała z kimś być, sama zadaj sobie pytanie, czego naprawdę chcesz i czy słowa RODZINA to te akurat słowa, które ty rozumiesz, bo dla mnie rodzina to przede wszystkim wsparcie i wiara w drugą osobę. Pozdrawiam♥️ - napisała jedna z internautek.  Anna Stelmaszczyk ma najwyraźniej dość tych pomówień. Kobieta zdecydowała się na bardzo szczery wpis na Instagramie, w którym poprosiła internautów, aby przestali ją atakować i uszanowali ich wspólną decyzję.  Zgłaszając się do programu oboje chcieliśmy znaleźć bliską nam osobę. Oboje podczas nagrań byliśmy bardzo szczęśliwi i wierzcie lub nie ale nie jest mi miło czytać złe rzeczy na temat Kuby a jemu na mój temat. Choć wiem że każdy ma prawo do wyrażenia własnej opinii to pokażmy klasę i szacunek do innych. Między nami narodziło się uczucie choć z mojej strony było mniej widoczne przed kamerami to było. Niestety są rzeczy które pomimo uczucia...

Ania Rolnik szuka żony
Akpa.pl
Newsy
Ania z "Rolnik szuka żony" ćwiczy na siłowni. Jej figura jest już imponująca! 
Ania z "Rolnik szuka żony" postanowiła zadbać o swoją formę!

Ania z " Rolnik szuka żony " już w programie dała się poznać jako aktywna kobieta. To ona namówiła Jakuba, aby przełamał lęk wysokości i wspiął się na wysoki silos w swoim gospodarstwie. Potem razem wybrali się na wycieczkę rowerową. Z kolei randka w parku linowym to było duże wyzwanie dla rolnika. Teraz Anna Stelmaszczyk pochwaliła się nowym zdjęciem! Zobaczcie, jaki rodzaj aktywności wybrała! Ania z "Rolnik szuka żony" postanowiła zadbać o swoją formę! Wygląda na to, że Anna zapomniała już o Jakubie i teraz skupia się na sobie i swoim synu. Niedawno wybrała się na wycieczkę do Włoch, a teraz ze znajomą chodzi na siłownię.  Ta Pani 😘 nie pozwala mi na nudę 🏋️‍♀️ Kiedy nasze małe chłopaki ⚽️ to wtorek dla mam 😉 A Wy znajdziecie czas dla siebie chociaż raz w tygodniu? - zapytała Anna Stelmaszczyk na Instagarmie. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy od innych mam, które chwalą decyzję Anny. - Pięknie Aniu widać jak dbasz o siebie - Ćwiczę codziennie w domu:) - Tak, również na tyle ile to możliwe chodzę na siłownię ;) - Nawet przy czwórce dzieci siłownię mam 3 razy w tygodniu ❤️ - czytamy w komentarzach.  Tylko spójrzcie na to zdjęcie! Widać, że Anna jest w doskonałej formie!         Wyświetl ten post na Instagramie.                   Ta Pani 😘 nie pozwala mi na nudę 🏋️‍♀️ Kiedy nasze małe chłopaki ⚽️ to wtorek dla mam 😉 A Wy znajdziecie czas dla siebie chociaż raz w tygodniu? Post udostępniony przez Anna Stelmaszczyk (@asjszjn) Mar 3, 2020 o 12:58 PST Ania już...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner