Kinga Rusin Kinga Rusin Kinga Rusin topless na Instagramie Kinga Rusin wychodzi z DDTVN Kinga Rusin wydała mocne oświadczenie
Kinga Rusin
ONS
1/5
Kinga Rusin
ONS

Ostatnie tygodnie są dla Kingi Rusin wyjątkowo ciężkie. Zła passa zaczęła się od wielkiej kłótni z Małgorzatą Rozenek, która oskarżyła dziennikarkę o promowanie swoich kosmetyków na krzywdzie zwierząt. Takich zarzutów Kinga Rusin nie mogła przemilczeć, dlatego opublikowała ostry wpis na Instagramie, wyzywając Małgorzatę Rozenek od "wypindrzonych lal". Wojna na linii Kinga Rusin - Małgorzata Rozenek trwała kilka dni, aż w końcu wszystkie wpisy obu gwiazd zostały usunięte z Instagramie. Mogłoby się więc wydawać, że doszły do porozumienia i to koniec ich problemów. Nic bardziej mylnego! Teraz Kinga Rusin ujawniła, że... podszywała się pod nią fanką! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

Zobacz: Nosiła futro, jadła mięso… Dziś jest eko-wojowniczką! Kto odmienił Kingę Rusin?

2/5
Kinga Rusin
Instagram

Tego nikt się nie spodziewał! Ostatnio Kinga Rusin musi walczyć o swoje dobre imię na wielu frontach. Tym razem wyszło na jaw, że jeden z profili na Facebooku jest prowadzony przez jej fankę, która podszywa się pod nią! 

 

Redaktorka i administratorka profilu, prywatnie moja fanka, nie podpisywała się pod tekstami, a używała mojego awatara... Dodatkowo, przeklejała i przeredagowywała oświadczenia z mojego instagrama i odpowiadała na pytania pod postami jako ja! Można powiedzieć, że się pode mnie podszywała! Wątpliwości wzbudziły też niektóre pozostałe treści i zdjęcia na profilu - wyjaśniła Kinga Rusin na swoim profilu.

 

Zobacz: Kinga Rusin pokazała zdjęcie ze swojego chrztu. Fani zwrócili uwagę na jeden szczegół... 

3/5
Kinga Rusin topless na Instagramie
Instagram

Kinga Rusin przyznała, że nie zaglądała na profil, który był poświęcony ekologicznym poradom, choć wiedziała o jego istnieniu i na niektóre posty wyraziła nawet zgodę. Nie sądziła jednak, że autorka nadwyręży jej zaufanie.

 

Wedle pomysłodawczyni miała za to prezentować ciekawe i zdrowe pomysły na żywienie, autorskie i inspirowane światowymi trendami. Udostępniłam redakcji sporą część moich własnych przepisów kulinarnych i zgodziłam się na używanie kilku prywatnych moich zdjęć oraz tych dostępnych w moich mediach społecznościowych, do ich zilustrowania. Chyba jednak nadużyto mojego zaufania... - napisała Kinga Rusin.

 

Zobacz: Kinga Rusin na wojnie! „Walczę, bo chcę. Mam naturę wojowniczki” 

4/5
Kinga Rusin wychodzi z DDTVN

Kinga Rusin szybko rozprawiła się z autorką profilu - zażądała zaprzestania naruszeń i doprowadziła do zdezaktywowania profilu. Co więcej... ustaliła z autorką, że przejmie profil i zaprezentuje go w nowej odsłonie!

Zobacz: Rusin kontra Rozenek-Majdan: „Nie będę udawać, że pada deszcz, kiedy na mnie plują”

5/5
Kinga Rusin wydała mocne oświadczenie

Według niektórych fanów, Kinga Rusin przesadziła z reakcją. Ich zdaniem powinna pouczyć autorkę, a nie przejmować jej profil.

 

Wiem, ze używanie czyjegoś wizerunku jest zle. Ale z tego co rozumiem, w tym przypadku ta osoba używała Twojego wizerunku, żeby propagować słuszną ideę. Nie wiemy, ile ta osoba na lat, może należy jej się druga szansa. Ona stworzyła ten profil (Tak wiem, posługując się Twoim wizerunkiem), ale może to ta osoba mogłaby nadal prowadzić ten profil. Twój wizerunek miał przyciągnąć uwagę. Ja bym aż tak bardzo się nie piekliła, gdyby ktoś propagował zdrowy styl życia używając mojego wizerunku. Gorzej, gdyby robił coś sprzecznego z moim światopoglądem... to moje przemyślenia... - napisała jedna z fanek.

 

A wy myślicie, że Kinga Rusin słusznie postąpiła?

Zobacz: Kinga Rusin z dnia na dzień jest coraz młodsza! Jak ona to robi?

 
Więcej na temat Kinga Rusin