Damian Kordas został zwycięzcą 10. jubileuszowej edycji "Tańca z gwiazdami". W finale pokonał Basię Kurdej-Szatan i zdobył Kryształową Kulę. Tym samym ma na koncie już drugie zwycięstwo w popularnym programie, po wygranej w 4. edycji "Masterchefa". Brał też udział w "Agent-Gwiazdy". Zdolny kucharz udowodnił, że nie tylko świetnie gotuje, ale ma też inne talenty, do których należy też taniec. Jednak nie wszystkim Internautom spodobał się sposób, w jaki Damian Kordas, świętował swoje zwycięstwo w "Tańcu z gwiazdami"!

Reklama

Dlaczego fana oburzyło zachowanie Damiana Kordasa?

Damian Kordas podczas finału "Tańca z gwiazdami" wygłosił krótką przemowę, a niedługo potem na Instagramie opublikował emocjonalny wpis, w którym podziękował swojej partnerce tanecznej, Jani Lesar

Kochani, to co się wydarzyło jest niesamowite ???? Emocje, które wczoraj mi towarzyszyły są nie do opisania???? Wydaje mi się, że żadne słowa tego nie opiszą, trzeba to przeżyć, żeby to poczuć ❤️ @janja_lesar nie ma słów, żeby opisać jak bardzo Ci dziękuje ❤️ Moje życie zmieniło się na maksa i w większości właśnie dzięki Tobie! Zasłużyłaś na tą wygraną jak nikt inny! Cieszę się, że pojawiałaś się w moim życiu i zostajesz w nim jako cudowna przyjaciółka ???? - napisał Damian Kordas na Instagramie.

Dodał jeszcze kilka słów podziękowań dla produkcji, a potem wspomniał o widzach, fanach i obserwatorach, którzy oddali na niego swoje głosy:

Dziękuje @polsatofficial i @rochstar.tv za możliwość wzięcia udziału w @tanieczgwiazdami ???? Każdej osobie, która pracowała przy programie ???? (...) Największe słowa podziękowań kieruję przede wszystkim do Was, moich obserwatorów, widzów, sympatyków - stworzyliście niezwykłą armię, która zasypała głosami wczorajszy program ❤️????✌️ -dodał.

Ten sposób podziękowań nie spodobał się jednemu z fanów, który wprost napisał, że Damian Kordas "nie czuje wdzięczności" wobec głosujących, bo nie podziękował im na wizji w finałowym odcinku, a dopiero potem na Instagramie:

Szkoda, że nie wpadłeś na pomysł wczoraj, żeby podziękować widzom– podziękowałeś Janji, jurorom, choreografom, ale bez naszych głosów to byś mógł zobaczyć kryształową kulę w telewizji. Można to tłumaczyć zmęczeniem, ale w sumie jeżeli na myśl nie przychodzą Ci jako pierwsi widzowie, to widocznie nie czujesz takiej wdzięczności… może marudzę, ale trochę mnie to wczoraj zakuło, bo mega Ci kibicowałem i oddałem na Ciebie wiele głosów - napisał jeden z fanów.

W obronie kucharza stanęli jego fani, pisząc, że wielokrotnie dziękował fanom i widzom. Sądzicie, że oburzenie fana jest uzasadnione?

Zobacz także

East News

Janja Lesar i Damian Kordas w finale "Tańca z gwiazdami"!

East News

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama