Izabela Janachowska na planie programu TVN Style
East News

Fanka do Janachowskiej: "Jesteś z mężem tylko dla pieniędzy?" Zobacz jej ostrą odpowiedź!

Izabela Janachowska na planie programu TVN Style
East News

Izabela Janachowska już wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą! Gwiazda TVN Style długo ukrywała przed fanami, że spodziewa się dziecka. Iza poinformowała o tym na początku roku, a rodzić będzie już wiosną! Kiedy dokładnie? Tego Iza nie chce zdradzić, tak samo jak tego, czy urodzi chłopca czy dziewczynkę. Iza i jej mąż Krzysztof Jabłoński znają już płeć dziecka, ale nie chcą jeszcze o tym mówić. A jakie imiona biorą pod uwagę?

Dla dziewczynki: Izabela, Karmen, Waleria, Elżbieta, Aurelia. Dla chłopca: Filip, Olivier, Aleksander, jakieś takie. Podjęcie ostatecznej decyzji może być trochę trudne. Nie bardzo gustuję w imionach starodawnych - powiedziała Iza.

Fanka spytała Janachowską o pieniądze jej męża

Janachowska w ciąży nie zwalnia tempa i nadal dużo pracuje. Nagrywa swoje programy dla TVN Style, pojawia się na konferencjach prasowych, na których promuje swoje show o ślubach, a do tego nadal aktywnie działa w sieci. Ostatnio opowiedziała na kilka pytań, które zadali jej fani. Jedno z nich dotyczyło jej męża, Krzysztofa, która jest milionerem i założycielem Korony, czwartego co do wielkości producenta świec w Europie. Jedna z obserwatorek Izy napisała: "Jesteś ze swoim mężem tylko dla kasy".

Co na to Iza? Szybko odpowiedziała na to stwierdzenie: 

Luuuudzie! No to obalam. Moi drodzy, wydaje mi się, że pieniądze w życiu to nie wszystko. Oczywiście, każdy z nas gdzieś tam walczy o te pieniądze, zarabia, pracuje, stara się, rozwija. Ale ja miałam pracę ZANIM poznałam swojego męża. Udało mi się skończyć studia wyższe, mam fajne wykształcenie, nie potrzebowałam mężczyzny, żeby zapewniał mi - nie wiem - wpływy na konto? Nie wiem, jak wy to sobie wyobrażacie.

Iza dodała również, że to nie pieniądze są dla niej ważne, a uczucie do męża i żadne pieniądze nie mogłyby zrekompensować jej braku tego uczucia. Zgadzacie się z nią?

Izabela Janachowska jest w ciąży

Izabela Janachowska
Instagram

Gwiazda wiosną urodzi swoje pierwsze dziecko

Izabela Janachowska

Zobacz także: Izabela Janachowska zdradziła, ile przytyła w ciąży. Szczere wyznanie gwiazdy TVN!

Więcej na temat Izabela Janachowska
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51