Klaudia el Dursi Top Model
Instagram

Dwie osoby pożegnały się z "Top Model". Widzowie oburzeni! "Katastrofa! Powinna Klaudia odpaść!"

Klaudia el Dursi Top Model
Instagram

Kolejny odcinek "Top Model" już za nami! W poniedziałkowy wieczór widzowie zobaczyli najnowszą odsłonę show z początkującymi modelami. Niestety, tym razem okazało się, że z programem musiały pożegnać się aż dwie osoby. Jurorzy zdecydowali, że z show muszą zniknąć Ania Jaroszewska oraz Michał Gała!

Decyzja jurorów mocno zaskoczyła fanów "Top Model". Niektórzy internauci twierdzą, że zamiast Ani i Michała powinna odpaść Klaudia El Dursi, która według nich najgorzej poradziła sobie na sesji zdjęciowej. W sieci pojawiły się mocne komentarze!

Internauci w szoku po ostatnim odcinku "Top Model"

W ostatnim odcinku "Top Model" uczestnicy m.in. wzięli udział w sesji z modelami i modelkami z poprzednich edycji show. Później pojechali do Krakowa, gdzie wzięli udział w zadaniu, w którym nagrodą była wspólna sesja reklamowa z Małgorzatą Kożuchowską. Ostatnim i najważniejszym wyzwaniem dla uczestników show TVN była sesja pod okiem stylistki Karli Gruszeckiej. Zdjęcia robiła im sama Zuza Krajewska.

Początkujący modele i modelki pozowali na tle blokowiska w oryginalnych stylizacjach. Efekty ich wspólnej pracy ocenili później jurorzy, którzy zdecydowali, kto pojedzie na Fashion Week, a kto będzie musiał pożegnać się z programem. Okazało się, że z show odpadły dwie osoby: Ania Jaroszewska i Michał Gała. Widzom nie spodobał się werdykt jury! W sieci zawrzało. Niektórzy internauci piszą wprost, że z programem powinna pożegnać się... Klaudia El Dursi! 

- Katastrofa powinna Klaudia odpaść!!!!!!
- TO JEST JAKIŚ ŻART ŻE CHŁOPAK KTÓRY MIAŁ IDEALNE ZDJĘCIA NIE PRZESZEDŁ? Ma urodze stworzona do zdjec i modelingu....jakim cudem klaudia z nim wygrala
- Wyrzucenie Ani to najgorsza wasza decyzja
- Dlaczego Michał ?! On był najlepszy !! :((- komentują fani na Instagramie (pisownia oryginalna). 

Widzieliście ostatni odcinek "Top Model"? Zgadzacie się z werdyktem jury? Zobaczcie zdjęcia z ostatniej sesji Michała, Ani i Klaudii!

Zobacz także: Sensualna sesja zdjęciowa Klaudii El Dursi i Patryka Grudowicza! "Ciężki napastnik mi się trafił"

Ania Jaroszewska odpadła z "Top Model"

Michał Gała również pożegnał się z programem

W show została Klaudia El Dursi

 

 

Więcej na temat Top Model Klaudia El Dursi
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08