Ewelina z Rolnik szuka żony
Facebook/ Rolnik szuka żony TVP

Ewelina z "Rolnik szuka żony" jest zakochana? Zaskakująca odpowiedź kandydatki Macieja

Ewelina z Rolnik szuka żony
Facebook/ Rolnik szuka żony TVP

Ewelina z "Rolnik szuka żony" jest zdecydowanie jedną z najsympatyczniejszych uczestniczek siódmej edycji programu. Swoją szczerością i wrażliwością ujęła widzów, a teraz wiele wskazuje na to, że może być zakochana.

Po udziale w "Rolnik szuka żony" kandydatka Macieja stała się bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie odpowiada na pytania Internautów. Zdradziła już, że z pozostałymi kandydatkami rolnika miała dobry kontakt i nie żałuje udziału w programie, a teraz tajemniczo odpowiedziała na pytanie Internauty dotyczące nowego związku.

Ewelina znalazła już miłość?

Ewelina  z "Rolnik szuka żony" jest zakochana?

Ewelina z "Rolnik szuka żony" opublikowała na Instastories odpowiedzi na pytania od fanów hitu TVP1. Przyznała, że do programu zgłosiła się dla Macieja, a nie dla popularności, ale cieszy ją fakt, że teraz więcej osób może zobaczyć jej artystyczne prace.

Największą uwagę jednak zwraca pytanie o nową miłość!

Jesteś zakochana? - brzmiało jedno z pytań zadanych przez Internautów.

Kandydatka Macieja zdecydowała się odpowiedzieć i napisała: Być może. A to może oznaczać, że Ewelina prawdopodobnie poznała kogoś po programie, w przeciwnym razie zapewne stanowczo odpowiedziałaby, że nie. Rozpoznawalność po programie mogła się do tego przyczynić. W końcu kobieta pokazała się od jak najlepszej strony i podbiła serca widzów programu "Rolnik szuka żony".

Co jeszcze Ewelina zdradziła na temat pobytu w programie? Okazuje się, że według niej atmosfera na planie była naprawdę fajna. Odniosła się też do pożegnalnej randki z Maciejem i po raz kolejny potwierdziła, że nie ma mu za złe, że w ten sposób jej podziękował za udział w programie. Dziewczyna ma klasę!

Zobacz także: Rolnik szuka żony 6: Seweryn wspomina awanturę z Marleną! Co dziś u niego słychać?

Ewelina z Rolnik szuka żony jest zakochana
Instagram

Ewelina jest jedną z najsympatyczniejszych uczestniczek trwającej edycji show.

Ewelina Rolnik szuka żony
Facebook/ Rolnik szuka żony TVP

Widzowie bardzo ją polubili.

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51