Ewelina Lisowska narzeka na fanów
ONS

Ewelina Lisowska cierpi z powodu upałów i treningów do TzG. Wydała oświadczenie

Ewelina Lisowska narzeka na fanów
ONS

Ewelina Lisowska jest jedną z uczestniczek "Tańca z Gwiazdami". Wokalistka zaczęła niedawno treningi do programu, a już ma dość! Na jej Facebooku pojawiło się długie oświadczenie w sprawie show oraz... upałów!:


Moi Drodzy,
chciałabym napisać do Was kilka słów, bo dużo się w moim życiu teraz dzieje... Tymczasowo przeniosłam się do Warszawy, zaczynam treningi do tańca, gram koncerty. Wymaga to ode mnie masy energii i wielu zarwanych nocy. Przyznam szczerze, że jestem wyczerpana! Choć często wydawało mi się, że jestem nie do zdarcia, to gdzieś jest jednak limit. Kiedy zamiast "krótkie spodenki" mówię "spódkie krótenki", to znaczy, że mój mózg już źle przetwarza informacje
Wszechobecny upał wcale w tym nie pomaga!
Docierają do mnie głosy, że tu się nie uśmiechnęłam, a tam zdjęcia nie zrobiłam... Wierzcie mi, że chciałabym mieć wiecznie siłę na każdy uśmiech i niekończącą się energię do trzaskania fotek.

 

Zobacz: Ewelina Lisowska jako lalka Barbie. Ile zarobi na nowym kontrakcie reklamowym?


Ewelina ma również apel do swoich fanów, aby byli wyrozumiali, wtedy, kiedy na ma czasu zostać po koncercie, aby zrobić sobie z nimi fotkę. Uważa, że niektórym bardziej zależy na autografie, niż samej muzyce:

Bardzo się staram zadowolić jak najwięcej osób i po koncercie zostaję pod sceną jak najdłużej się da. Niestety chętnych do wszystkiego jest masa, a ja jestem jedna- to bardzo nierówna walka, nawet dla takiej fajterki jak ja.
Pamiętajcie, że nie jestem maszyną do produkcji niezliczonej ilości podpisów. Przyjeżdżam zagrać dla Was fajny koncert i to jest główny cel naszego spotkania. Niestety często mam wrażenie, że to zupełnie drugorzędna sprawa. Świat nie kręci się wokół fotki, wrzuconej na facebooka. Oczywiście warto uwiecznić chwilę, ale nie zapominajmy tym samym, żeby przede wszystkim ją przeżyć.
Żyjcie, bawcie się, uśmiechajcie, odpoczywajcie, miejcie się dobrze! Jutro widzimy się rano w Multikinie Złote Tarasy o 10:00 na premierze Barbie Rockowa Księżniczka, a wieczorem na koncercie Lata z Radiem w Płocku.
Do zobaczenia

Takiego wpisu w swojej karierze Ewelina jeszcze nie miała.

Zobacz: Co chcielibyście wiedzieć o Ewelinie Lisowskiej, a nie mieliście jak zapytać. Zebraliśmy kilka ciekawostek!
 

 

Moi Drodzy,chciałabym napisać do Was kilka słów, bo dużo się w moim życiu teraz dzieje... Tymczasowo przeniosłam się do...

Posted by Ewelina Lisowska on 8 sierpnia 2015

 

Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08