Ewa Wachowicz zdobyła najwyższy wulkan świata
Facebook

Ewa Wachowicz zdobyła najwyższy wulkan świata! Tylko u nas niesamowite ZDJĘCIA!

Ewa Wachowicz zdobyła najwyższy wulkan świata
Facebook

Ewa Wachowicz zdobyła najwyższy wulkan świata! Gwiazda Polsatu o swoim wielkim sukcesie poinformowała swoich fanów za pośrednictwem portalu społecznościowego, na którym pojawiły się zdjęcia z wyprawy. Ewa Wachowicz dotarła na szczyt Ojos del Salado (6893 m) w minioną sobotę. Okazuje się, że warunki jakie tam panowały, nie należały do najprzyjemniejszych. Gwiazda Polsatu zdradziła, że na szczycie wiatr wiał z prędkością ok. 100 km na godzinę.

Ojos del Salado (6893 m) zdobyty!!! Na szczyt weszły: Klaudia Cierniak-Kożuch i Ewa Wachowicz:-). To nasz szósty szczyt w Koronie Wulkanów Ziemi. Jesteśmy takie szczęśliwe - 19 marca napisała Ewa Wachowicz.

Dotarłam do cywilizacji ,więc mogę pochwalić się zdjęciem ze szczytu Ojos del Salado (6897 mnpm). Wiatr ok. 100 km na godzinę, jestem z przewodnikiem Cristiano Ordenes przypięta na krawędzi szczytowej i jedyna możliwość zdjęcia "z ręki". Wraz z Klaudią weszłyśmy na szczyt w sobotę ok. 13! To nasz szósty szczyt do Korony Wulkanów Ziemi - zdradziła kilka godzin później.

To już 6. szczyt w Koronie Wulkanów Ziemi. Ewa zdobyła już: Pico de Orizaba (5636 m) - najwyższy wulkan Ameryki Północnej/Meksyk, Mount Giluwe (4368 m) -  Australia i Oceania, Elbrus (5642 m) - Europa, Kilimandżaro (5895 m) - Afryka i Mount Damavand (5610 m) - Azja/Iran.
Do pełnej korony brak jej tylko  - Mount Sidley (4285 m) najwyższego wulkanu Antarktydy, który planuje zdobyć jeszcze w tym roku.
 

To już kolejny wielki sukces Ewy Wachowicz. Jurorka "Top Chefa" zaledwie kilka miesięcy temu zdobyła swój piąty szczyt w Koronie Wulkanów Ziemi, Mount Giluwe w Papui-Nowej Gwinei!
Gratulujemy!

 

Zobaczcie zdjęcia Ewy Wachowicz ze szczytu Ojos del Salado!

 

Zobacz także: Ewa Wachowicz odzyskała naprawdę urocze zdjęcie sprzed 21 lat i pisze: "Wzruszyłam się"

 

Ewa Wachowicz zdobyła najwyższy wulkan świata.

Ewa Wachowicz
Ewa Wachowicz

To naprawdę duże osiągnięcie!

Ewa Wachowicz
Ewa Wachowicz

Ewa Wachowicz jest dumna ze swojego osiągnięcia.

Ewa Wachowicz
Ewa Wachowicz

Pochwaliła się swoim osiągnięciem na Facebooku.

Gwiazda Polsatu pochwaliła się swoim sukcesem.

 

Więcej na temat Ewa Wachowicz
Przeładuj

Co zrobić, by przebić się na Youtubie? Radzi Danny Ferreri!

zobacz 01:05