Ewa Minge Ewa Minge Ewa Minge Ewa Minge Ewa Minge
Ewa Minge
Instagram/Ewa Minge
Kreacje robią wrażenie!
1/8
Ewa Minge
Instagram/Ewa Minge

Ewa Minge już po ślubie! Projektantka wyszła za mąż 19 sierpnia 2017 roku. Ewa Minge poinformowała o zmianie stanu cywilnego za pośrednictwem Facebooka. Na profilu projektantki pojawił się poruszający wpis oraz zdjęcie ze ślubu. Wesele było utrzymane w cygańskim klimacie. Zagrała na nim nawet prawdziwa cygańska kapela! A co napisała o swoim ślubie gwiazda? Jaką suknię ślubną miała na sobie Ewa Minge, jurorka programu "Supermodelka Plus Size"? 

 

Zobacz też: Ewa Minge zabrała głos w sprawie afery z Lewandowskim i Bosacką: "Ona wie, co je, ale czy wie, co mówi?!"

 

Odpowiedzi na te pytania na kolejnych stronach fotogalerii!

 

Polecamy: Ewa Minge zdradziła szczegóły swojego ślubu. Razem z narzeczonym złamali ważną zasadę! Jaką?

2/8
Ewa Minge
Instagram/Ewa Minge

Ślub Ewy Minge miał charakter prywatny. Na kilka miesięcy przed uroczystością, projektantka zapowiadała, że ceremonia odbędzie się bez udziału mediów. Ona i jej wybranek marzyli o ślubie z dala od kamer i fotoreporterów.

To nie będzie ślub o którym będzie mówiła cała Polska i nie tylko, ponieważ mój narzeczony nie jest z show-biznesu. Ja zawsze swoje życie prywatne chronię. Oczywiście jako osoba publiczna trochę go pokazuję, natomiast te moje takie najprywatniejsze historie zachowuje dla siebie i dla moich bliskich. Myślę, że nie ma się czym chwalić. Tym, że jestem szczęśliwa pochwaliłam się, jak wyjdę za mąż obiecuję, pochwalę się. Ale mój ślub nie będzie show, ponieważ my mamy takie zasady, że już w naszym wieku to jest nasza uroczystość, chowamy ją kompletnie dla siebie. To nie będzie ślub medialny, muszę wszystkich zasmucić, ale sukienkę swoją pokażę. Będzie niebanalna, z mojej kolekcji wybrał ją już mój narzeczony - mówiła Ewa Minge w programie "Dzień dobry TVN".

Dziś projektantka jest już szczęśliwą żoną! Co napisała tuż po ślubie? Sprawdź na następnej stronie!

3/8
Ewa Minge
Facebook/Ewa Minge

Marek Grechuta śpiewał "czy to jest miłość czy to jest kochanie ?" . Trudno czasem rozpoznać jaki rodzaj uczucia nas spotyka . Sytuacja wyjątkowa jest wtedy kiedy oba pojawiają się i trwają .....miłość i kochanie . Jeżeli do tego dochodzi spoiwo najsilniejsze PRZYJAŹŃ ....tak mało doceniana początkowo w miłości ,to warto spróbować pójść w trudną drogę jaką jest życie razem . Drugi człowiek powinien być bowiem poza pięknym acz pustym kochaniem głębią naszego bytu ,podporą na dobre i na złe .... Jak mówią Cyganie w życiu cześciej jestesmy pod wozem jak na wozie . Spotkać człowieka ,z którym fajnie jest właśnie pod tym wozem....bezcenne . Czasem długo trzeba czekać na swoją kolejkę po szczęście . Wystałam .....wyczekałam . W tym wyjątkowym dniu ,ktory dzieliłam z najbliższymi mi ludźmi szczęście moje zaklinali prawdziwi Cyganie ! Wspaniały zespół Terno. Jego twórca ,wybitny kompozytor i poeta Edward Dębski przekazał nam moc romskiej energii i wspaniały sekretny prezent . 
Czego w życiu trzeba więcej ? Mam wokół siebie wspaniałych ludzi ,przyjaciół na kazdą pogodę i swojego osobistego pogromcę smoków . Tak kochani wyszłam za mąż i nie wracam (pisownia oryginalna) - napisała Ewa Minge na Facebooku.

A jak wyglądała suknia ślubna Ewy Minge? Projektantka miała aż trzy kreacje! W tym jedną czarną!

4/8
Ewa Minge
Instagram/Ewa Minge

Pierwsza suknia ślubna Ewy Minge miała kolor złamanej bieli i bogato zdobiony gorset, do którego dopasowana była opaska na włosy.

5/8
Ewa Minge
Instagram/Ewa Minge

Druga suknia Ewy Minge była czarna! Kreacja miała tiulowy, asymetryczny dół, odsłaniający nogi projektantki. Górę sukni stanowił, podobnie jak w przypadku pierwszej kreacji, zdobiony gorset.

6/8
Ewa Minge
Instagram/Ewa Minge

Ta niebanalna kreacja ślubna Ewy Minge zrobiła ogromne wrażenie. Ale to jeszcze nie koniec! Zobaczcie trzecią suknię projektantki. Zdjęcie na następnej stronie.

7/8
Ewa Minge
Instagram/Ewa Minge

Trzecia suknia ślubna Ewy Minge miała fason syreny i była zdobiona pięknymi haftami.

8/8
Ewa Minge
Instagram/Ewa Minge

Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego! Gratulujemy!

Więcej na temat Ewa Minge śluby gwiazd