Ew Minge opowiedziała o swoich zaręczynach

Ewa Minge zdradziła szczegóły swojego ślubu. Razem z narzeczonym złamali ważną zasadę! Jaką?

Ew Minge opowiedziała o swoich zaręczynach

Ewa Minge opowiedziała, jak wyglądały jej zaręczyny i zdradziła dlaczego nie nosi pierścionka zaręczynowego. Słynna projektantka zaledwie kilka dni temu za pośrednictwem portali społecznościowych pochwaliła się swoim fanom, że jej partner poprosił ją o rękę. Ewa Minge pokazała wówczas okazały pierścionek zaręczynowy z drogocennych kamieni. Teraz autorka pięknej sukni ślubnej Małgorzaty Rozenek w rozmowie z Dzień Dobry TVN zdradziła, że... boi się nosić swój pierścionek zaręczynowy.

Ewa Minge szykuje się do ślubu. 

Projektanta w porannym programie DDTVN przyznała, że pierścionek zaręczynowy trzyma w... sejfie. Na szczęście Ewa Minge ma do dyspozycji jeszcze jeden, nieco mniejszy pierścionek. Okazuje się bowiem, że narzeczony modowej ekspertki wręczył jej aż dwa pierścionki!

Pierścionek zaręczynowy jest w sejfie, jest tak cenny, że ja się go boję nosić na co dzień. Ja się przyznam, że moja reakcja była taka "Boże jaki piękny, ale ja się boję go nosić" więc na drugi dzień święta Bożego Narodzenia dostałam miniaturkę i obiecuję, że na kanapach DDTVN zrobimy premierę i go pokażę - zapewniła Ewa Minge. Ja mam prawą rękę i lewą rękę, więc mój narzeczony poprosił mnie o lewą i o prawą rękę.

Kim jest narzeczony Ewy Minge? Wierzą w przesądy? Złamali ważną zasadę!

Projektantka opowiedziała również, czy razem z narzeczonym szykuje się już do ślubu i czy uroczystość będzie pokazywana w mediach. Ewa Minge przyznała, że uroczystość będzie miała charakter prywatny i jedyną rzeczą, jaką pochwali się swoim fanom to suknia ślubna, którą jak się okazuje wybrał dla niej narzeczony! A przecież mówi się, że to przynosi pecha, jeśli suknię ślubną narzeczony zobaczy przed uroczystością! ;)

To nie będzie ślub o którym będzie mówiła cała Polska i nie tylko, ponieważ mój narzeczony nie jest z show-biznesu. Ja zawsze swoje życie prywatne chronię. Oczywiście jako osoba publiczna trochę go pokazuję, natomiast te moje takie najprywatniejsze historie zachowuje dla siebie i dla moich bliskich. Myślę, że nie ma się czym chwalić. Tym, że jestem szczęśliwa pochwaliłam się, jak wyjdę za mąż obiecuję, pochwalę się. Ale mój ślub nie będzie show, ponieważ my mamy takie zasady, że już w naszym wieku to jest nasza uroczystość, chowamy ją kompletnie dla siebie. To nie będzie ślub medialny, muszę wszystkich zasmucić, ale sukienkę swoją pokażę. Będzie niebanalna, z mojej kolekcji wybrał ją już mój narzeczony.

Wygląda więc na to, że przed Ewą Minge i jej narzeczonym sporo przygotowań do wymarzonego ślubu. Partnerem Ewy Minge jest Zuri Mesica. Pierwszy raz publicznie pokazali się razem w lipcu 2015 roku, ale poznali się na jednym z biznesowych spotkań kilka lat wcześniej. Zuri Mesica to amerykański milioner, zajmuje się... diamentami.

 

Zobacz także: Ewa Minge oceniła wygląd Radosława Majdana na ślubie z Małgorzatą Rozenek! Zdradziła też jego ślubny SEKRET! ;)

 

Ewa Minge trzyma swój pierścionek zaręczynowy w sejfie.

Duży pierścionek na ręce z czarnymi paznokciami

 

Projektantka już szykuje się do ślubu.

Ewa Minge w długiej sukni

Więcej na temat Ewa Minge
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13