Party Stories
Piotr i Agnieszka Woźniakowie Starakowie
Newsy

Ewa Minge poruszona słowami Agnieszki Woźniak-Starak. Projektantka pisze: "Niech ucichną wszystkie plotki i spekulacje"

Agnieszka Woźniak-Starak na łamach Gazety Wyborczej pożegnała swojego męża, Piotra Woźniaka-Starak, który zginął na Mazurach w wyniku nieszczęśliwego wypadku na motorówce. Producent filmowy miał 39 lat. 

P.W.S. Jesteś miłością mojego życia. Na zawsze. Żegnaj Kochanie i daj mi proszę siłę, żebym mogła to przetrwać. Tylko Twoja A.W.S. - czytamy w nekrologu.

Poruszający nekrolog Agnieszki zainspirował Ewę Minge do pięknego wpisu na temat Piotra i jego tragicznej śmierci.

W dniu ramówki TVN dowiedzieliśmy się o śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Jakie były nastroje? Zdradza Małgorzata Ohme

Ewa Minge apeluje do fanów

W sprawie śmierci Piotra Woźniaka-Staraka nadal trwa śledztwo. Na wiele pytań nadal nie ma odpowiedzi, co niestety, prowokuje niektórych internautów do rozsiewania wszelkich spekulacji i plotek. Ewa Minge na swoim Instagramie prosi fanów, żeby tego nie robili i uszanowali żałobę rodziny Piotra.

Proste , krótkie, wzruszające . Moje marzenie ....niech ucichną wszystkie plotki i spekulacje , pomóżmy i my, dobrym słowem , przytuleniem duszy i serca , zatrzymaniem złych myśli , bo nie nasze to życie , nie nasza żałoba . Nie my wędrowaliśmy we dwoje i nie my teraz będziemy dźwigać życie w pojedynkę . Nie rzucajmy kamieniem tam gdzie i tak głaz już przytłacza . Dlaczego to pisze ? Bo ta tragedia jest podobna do innych , bo każdego dnia kogoś spotyka cierpienie a my tak często lubimy jeszcze po nim się ślizgać ostrymi łyżwami . Jeżeli obok ktoś upadł , nie przechodź obojętnie , nie kop go , nie rozprawiaj dlaczego się tak stało . Pomóż wstać , pogłaszcz i daj przyzwolenie jemu i sobie na łzy . Żałoba jest nieodzownym elementem pożegnania cierpienia ...choć zdarza się , że ono nigdy do końca nie mija . Trzeba z tym żyć . Ten , kto zyje doświadcza najbardziej ciężaru śmierci  - napisała Ewa (pis. oryginalna).

Piękne słowa! 

Przypomnijmy - uroczystości pogrzebowe Piotra Woźniaka-Staraka rozpoczęły się w czwarte, 29 sierpnia mszą w kościele pw. Świętego Józefa Oblubieńca w Konstancinie-Jeziornej przy ul. Anny Walentynowicz 1. W piątek urna z prochami Piotra Woźniaka-Staraka zostanie złożona na Mazurach, w Fuledzie. Część prochów producenta filmowego ma zostać rozsypana nad jeziorem.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Proste , krótkie, wzruszające . Moje marzenie ....niech ucichną wszystkie plotki i spekulacje , pomóżmy i my, dobrym słowem , przytuleniem duszy i serca , zatrzymaniem złych myśli , bo nie nasze to życie , nie nasza żałoba . Nie my wędrowaliśmy we dwoje i nie my teraz będziemy dźwigać życie w pojedynkę . Nie rzucajmy kamieniem tam gdzie i tak głaz już przytłacza . Dlaczego to pisze ? Bo ta tragedia jest podobna do innych , bo każdego dnia kogoś spotyka cierpienie a my tak często lubimy jeszcze po nim się ślizgać ostrymi łyżwami . Jeżeli obok ktoś upadł , nie przechodź obojętnie , nie kop go , nie rozprawiaj dlaczego się tak stało . Pomóż wstać , pogłaszcz i daj przyzwolenie jemu i sobie na łzy . Żałoba jest nieodzownym elementem pożegnania cierpienia ...choć zdarza się , że ono nigdy do końca nie mija . Trzeba z tym żyć . Ten , kto zyje doświadcza najbardziej ciężaru śmierci . #ewaminge #evaminge

Post udostępniony przez Eva Minge Priv (@eva_minge)

 

Piotr Woźniak-Starak zginął w wieku 39 lat.

Piotr Woźniak-Starak
EastNews

 

Piotr Woźniak-Starak
EastNews
Newsy
Ola Hamkało nagrała z Piotrem Woźniakiem-Starakiem film "Big Love". Opowiedziała nam o nim niesamowitą historię!

Siedem lat temu Aleksandra Hamkało wcieliła się w Emilię Baumgardt na planie filmu "Big Love". Produkcję zrealizował zespół kreatywny Piotra Woźniaka-Staraka. Film do kin przyciągnął ponad 200 tysięcy widzów, co wcale nie było złym wynikiem. Aktorka miała przyjemność pracować z producentem filmowym, który zmarł 18 sierpnia br. w wypadku na motorówce na mazurskim jeziorze Kisajno. Jak wspomina pracę z Piotrem? Okazuje się, że mąż Agnieszki Woźniak-Starak był niezastąpiony na planie!  Posłuchajcie, co przytrafiło się Oli na planie filmu "Big Love". Praca z Piotrem była samą przyjemnością. Zobacz także:   Sebastian Kulczyk i Piotr Woźniak-Starak przyjaźnili się. Miliarder zamieścił wzruszający post  

Plany Agnieszki i Piotra Woźniaków-Staraków
Newsy
Piotr i Agnieszka Woźniakowie-Starakowie przymierzali się do wspólnego projektu. Tego planu już nigdy nie zrealizują...

P otwierdziły się najgorsze obawy, wszystko wskazuje na to, że ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało odnalezione”, taki komunikat został opublikowany w czwartkowy poranek, 22 sierpnia, na Twitterze na koncie Jarosława Zielińskiego, wiceszefa MSWiA. Kilka godzin później potwierdzono, że zwłoki zostały zidentyfikowane. To tragiczny finał sprawy, która rozpoczęła się pięć dni wcześniej. W nocy z 17 na 18 sierpnia Piotr Woźniak-Starak (39), producent filmowy, miliarder i mąż dziennikarki Agnieszki Woźniak-Starak (41), przebywający w swojej rodzinnej posiadłości nad jeziorem Kisajno niedaleko Giżycka, wypłynął motorówką wraz z 27-letnią kobietą. Podczas jednego z manewrów oboje wpadli do wody. Dziewczynie udało się pokonać blisko 100-metrowy dystans i dopłynąć do brzegu. Los miliardera pozostawał nieznany. Woźniaka-Staraka poszukiwali m.in . policyjni wodniacy, straż pożarna oraz ratownicy MOPR i WOPR z Gdyni, wyposażeni m.in. w sonary, drony i robota do prac pod wodą. Ciało miliardera dopiero po czterech dniach wydobyli płetwonurkowie. 

Anna Kalczyńska, Piotr Woźniak-Starak
EastNews
Newsy
Anna Kalczyńska wspomina ostatnie spotkanie ze Starakiem. Producent chciał też ratować jej syna!

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka odbędzie się w czwartek, 29 sierpnia. Rodzina, przyjaciele, koledzy z pracy i fani będą mogli pożegnać producenta filmowego podczas mszy żałobnej w Konstancinie Jeziornej, która rozpocznie się o godzinie 19. Przyjaciele męża Agnieszki Woźniak-Starak od kilku dni żegnają go również w mediach społecznościowych. 39-latek miał wielkie serce i każdemu starał się pomóc tak jak tylko mógł. Teraz kilka słów więcej o nim opowiedziała Anna Kalczyńska. Obok jej krzywdy producent filmowy też nie przeszedł obojętnie.  Anna Kalczyńska wspomina Piotra Woźniaka-Staraka W rozmowie z "Faktem" Anna Kalczyńska potwierdziła to, o czym  wszystkie gwiazdy mówią od kilku dni . Piotr Woźniak-Starak był niezastąpiony i nigdy nie przechodził obojętnie obok ludzkiej krzywdy. Kilka miesięcy temu dziennikarka TVN wraz z rodziną spędzała ferie zimowe w górach. Nagle jej syn Jan dostał wysokiej gorączki. Zmartwiona Anna na swojej drodze spotkała Piotra Woźniaka-Staraka, któremu zwierzyła się z obaw o zdrowie chłopca. Wspomniałam mu, że martwię się o syna. Jego reakcja była natychmiastowa! Powiedział: "Słuchaj, może ci pomóc? Ja mam prywatny helikopter. Zawieziemy Jasia do szpitala". Poruszona stwierdziłam, że nie ma takiej potrzeby, bo syn z tego wyjdzie i nie chciałam nikogo kłopotać. Byłam mu jednak ogromnie wdzięczna – powiedziała Anna. Zobacz także:  Agnieszka Woźniak-Starak pożegnała męża pięknymi słowami. "Daj mi proszę siłę, żebym mogła to przetrwać" Kalczyńska dodała, że żałuje, że już nigdy nie spotka się z Piotrem. Producent filmowy uwielbiał ponoć dzieci. Gdy na kilka dni przed tragedią spotkali się w Sopocie, nie zdążyli porozmawiać. Córka Kalczyńskiej wykonała...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner