Ewa Farna prowadzi bez prawa jazdy
Akpa

Ewa Farna znów złamała prawo. Jeździła autem bez dokumentów

Ewa Farna prowadzi bez prawa jazdy
Akpa

Ewa Farna dwa lata temu wracając z imprezy po maturze, spowodowała wypadek. Policjanci badający okoliczności zdarzenia ustalili, że wokalistka była pod wpływem alkoholu. Gwiazda tłumaczyła się ze swojego wybryku w "Dzień dobry TVN", mówiąc, że wszystko było spowodowane zmęczeniem i gorszą formą. Wymiar sprawiedliwości w Czechach nie miał dla niej litości i zdecydował o zabraniu jej prawa jazdy. Przypomnijmy: Ewa Farna miała wypadek. Prowadziła po alkoholu 

Kilka dni temu Farna została zaproszona do udziału w nietypowym show internetowym - jego gospodarz zaprasza gości do fiata 125, zwanego także maluchem i rozmawia z nimi podczas jazdy po mieście. W pewnym momencie dziennikarz zaproponował Ewie, żeby zajęła jego miejsce i usiadła za kierownicą. Ta zgodziła się natychmiast, choć jak sama przyznała - nie miała przy sobie prawa jazdy.
 

Prawo jazdy mam w innym aucie, pewnie stracę fanów w tym momencie. - powiedziała.
 

Po przygotowaniu pojazdu i ustawieniu lusterek oraz fotela, bez najmniejszego problemu zaczęła prowadzić pojazd. Powinna chwalić się takimi informacjami w wywiadzie?

Zobacz: Tak wyglądał samochód Farnej po wypadku. To cud, że nic się jej nie stało 

Ewa Farna i inne gwiazdy bez retuszu:

Więcej na temat Ewa Farna
Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11