W jednym z wywiadów Ewa Chodakowska zdradziła, że uwielbia jeść i wcale nie trzyma restrykcyjnej diety, jak niektórym się wydaje. Okazuje się, że jedna z najpopularniejszych polskich trenerek kocha również słodycze - w tym celu wybrała się do kultowej cukierni Magdy Gessler "Słodki Słony" w Warszawie na ulicy Mokotowskiej. Czyżby jednak zakupy nie poprawiły jej humoru?

Reklama

Ewa Chodakowska z torbą Chanel za 23 tysiące

Kilka dni temu do sieci trafiły nagrania z gościnnej wizyty Ewy Chodakowskiej na planie programu "MasterChef". Trenerka miała okazję zatańczyć z jurorką show TVN, Magdą Gessler. Panie chyba się polubiłby, bowiem restauratorka zaprosiła Ewę na swoje przyjęcie z okazji imienin, które odbyło się w jednej z warszawskich knajp. Być może Gessler namówiła też Chodakowską, by odwiedziła jej cukiernię "Słodki Słony" - i tak się stało, a na miejscu pojawili się paparazzi.

Ewa Chodakowska z cukierni Magdy Gessler wyszła z całą torbą pysznych, choć kosztownych ciastek. Nie była jednak w humorze - czyżby zauważyła, że paparazzi robią jej zdjęcia?

Tego dnia Ewa Chodakowska miała na sobie elegancki zestaw z białą koszulą w roli głównej. Naszą uwagę przykuła jednak jej beżowa torba marki Chanel, warta 5 tysięcy euro, czyli niemal 23 tysiące złotych. Ładny model?

Zobacz także: Joanna Krupa i Ewa Chodakowska po wspólnym spacerze wsiadły do samochodu za milion złotych!

Zobacz także

Ewa Chodakowska w wywiadzie dla Plotka mówiła, że nie ogranicza się w jedzeniu, zwłaszcza kiedy

Wszystkim się wydaje, że ja te kalorie strasznie liczę i się trzęsę nad każdym talerzem. Absolutnie nie. Mam właśnie moją siostrę u mnie, tę najstarszą, która u mnie rzadko bywa. Ona jest przerażona wręcz ilościami, jakie ja pochłaniam. Dawno nie obcowałyśmy razem na co dzień. Ona je jedną trzecią tego, co ja - mówiła Chodakowska.

Oczywiście Ewa sporo ćwiczy, więc niezmiennie może pochwalić się doskonałą figurą.

Reklama

Zobacz także: Ewa Chodakowska przeszła operację usunięcia nowotworu! Dlaczego to ukrywała?

Reklama
Reklama
Reklama